Пн.-Пт. 9.00-18.00

Суб.9.00-13.00

Відділ збуту:

(098)534-40-03

(050) 434-40-03

Запчастини:

(097) 754-20-42

Сервісна служба:

(098) 034-40-03

м. Мукачевовул. Берегівська бічна 1А

 

Мінітрактори Мукачево

Закарпаття має унікальне геополітичне та географічне положення, займаючи південну частину Карпатських гір і Придунайської низовини, межуючи з Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією.

Сільське господарство на сьогоднішній день є одним з основних видів виробництва в Закарпатському краї – ним тут займається понад 1200 підприємств, з яких 68 великі товаро виробники. За роки незалежності площі сільськогосподарських угідь зросли більш ніж у шість разів, важливий крок зроблено у формуванні нової організаційної структури аграрного сектора сільськогосподарського підприємства на засадах приватної власності на землю. Сільськогосподарське виробництво у Закарпатській області має свою специфіку і особливості, оскільки регіон є малоземельним, що обмежує потенційні можливості нарощування виробництва сільськогосподарської продукції за рахунок нових площ. Чи не єдиним шляхом збільшення обсягів с/г продукції є широке залучення засобів механізації для оброблення угідь (трактори, мінітрактори та навісне обладнання), використання елітного насіння та сучасних засобів збереження врожаю.

Представництво компанії «Трактор №1» запрошує усіх відвідати найбільший виставковий комплекс з продажу тракторів, мінітракторів, мототракторів та навісного обладнання на Закарпатті за адресою: м. Мукачево вул. Берегівська Бічна 1А та відчути усі переваги співпраці з офіційним імпортером мінітракторної техніки виробництва Китаю та Південної Кореї в цьому регіоні.

На виставковому майданчику в місті Мукачево завжди в наявності мінітрактори потужністю від 12,5 к.с. до 50 к.с. таких відомих китайських заводів як Донгфенг (DONGFENG), Чері-Зумліон (CHERY-ZOOMLION), Фотон-Ловол (FOTON-LOVOL), ДТЗ, DW, Сінтай (XINGTAI,Т-22), Джинма (JINMA), Шифенг (SHIFENG) та трактори південно корейського виробництва КІОТІ (КIOTI) та Бренсон (BRANSON), а також популярні в Україні мототрактори Булат (BULAT). Хотілось би звернути Вашу увагу на те, що враховуючи специфіку регіону (гірська місцевість) найбільшим попитом користуються повнопривідні модифікації мінітракторів з дводисковим щепленням та реверсивними коробками перемикання швидкостей, укомплектовані амортизованим сидінням та гідро розетками.

Придбавши техніку в Закарпатському представництві «Трактор №1» Ви отримаєте надійну мінітракторну техніку по привабливій справедливій ціні, якісну передпродажну підготовку, вступний інструктаж з основ роботи і обслуговування, гарантійне обслуговування власною сервісною службою, післягарантійний супровід, запасні частини та розхідні матеріали за гуртовими цінами, безкоштовну доставку у будь-яке місто області: Виноградів, Іршава, Хуст, Рахів, Тячів, Міжгір’я, Перечин, Ужгород, Свалява, Мукачево, Воловець, Великий Березний, Берегове.

Запрошуємо Вас відвідати виставковий майданчик компанії «Трактор №1» на Закарпатті, обрати саме свій мінітрактор та приєднатись до лідера з продажу сільськогосподарської техніки в Україні!!!

Зв'язатися з нами
  • Reload captcha