• Гарячі пропозиції

  • Наші представництва

  • Наші Новини

  • YouTube канал

Реєстрація
або

Увійти

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

89600м.Мукачево вул.Берегівська-Бічна, 1А (біля заводу Флекстронікс) Графік роботи: Пн.-Пт. 9.00-18.00 Суб.9.00-13.00 Відділ збуту: (098)534-40-03 (050) 434-40-03 Сервісна служба: (098) 034-40-03 Адреса e-mail: info@minitraktor.com.ua

Зв'язатися з нами

Контактна інформація

* Обов'язкові поля

Мінітрактори Мукачево

Закарпаття має унікальне геополітичне та географічне положення, займаючи південну частину Карпатських гір і Придунайської низовини, межуючи з Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією.

Сільське господарство на сьогоднішній день є одним з основних видів виробництва в Закарпатському краї – ним тут займається понад 1200 підприємств, з яких 68 великі товаро виробники. За роки незалежності площі сільськогосподарських угідь зросли більш ніж у шість разів, важливий крок зроблено у формуванні нової організаційної структури аграрного сектора сільськогосподарського підприємства на засадах приватної власності на землю. Сільськогосподарське виробництво у Закарпатській області має свою специфіку і особливості, оскільки регіон є малоземельним, що обмежує потенційні можливості нарощування виробництва сільськогосподарської продукції за рахунок нових площ. Чи не єдиним шляхом збільшення обсягів с/г продукції є широке залучення засобів механізації для оброблення угідь (трактори, мінітрактори та навісне обладнання), використання елітного насіння та сучасних засобів збереження врожаю.

Представництво компанії «Трактор №1» запрошує усіх відвідати найбільший виставковий комплекс з продажу тракторів, мінітракторів, мототракторів та навісного обладнання на Закарпатті за адресою: м. Мукачево вул. Берегівська Бічна 1А та відчути усі переваги співпраці з офіційним імпортером мінітракторної техніки виробництва Китаю та Південної Кореї в цьому регіоні.

На виставковому майданчику в місті Мукачево завжди в наявності мінітрактори потужністю від 12,5 к.с. до 50 к.с. таких відомих китайських заводів як Донгфенг (DONGFENG), Чері-Зумліон (CHERY-ZOOMLION), Фотон-Ловол (FOTON-LOVOL), ДТЗ, DW, Сінтай (XINGTAI,Т-22), Джинма (JINMA), Шифенг (SHIFENG) та трактори південно корейського виробництва КІОТІ (КIOTI) та Бренсон (BRANSON), а також популярні в Україні мототрактори Булат (BULAT). Хотілось би звернути Вашу увагу на те, що враховуючи специфіку регіону (гірська місцевість) найбільшим попитом користуються повнопривідні модифікації мінітракторів з дводисковим щепленням та реверсивними коробками перемикання швидкостей, укомплектовані амортизованим сидінням та гідро розетками.

Придбавши техніку в Закарпатському представництві «Трактор №1» Ви отримаєте надійну мінітракторну техніку по привабливій справедливій ціні, якісну передпродажну підготовку, вступний інструктаж з основ роботи і обслуговування, гарантійне обслуговування власною сервісною службою, післягарантійний супровід, запасні частини та розхідні матеріали за гуртовими цінами, безкоштовну доставку у будь-яке місто області: Виноградів, Іршава, Хуст, Рахів, Тячів, Міжгір’я, Перечин, Ужгород, Свалява, Мукачево, Воловець, Великий Березний, Берегове.

Запрошуємо Вас відвідати виставковий майданчик компанії «Трактор №1» на Закарпатті, обрати саме свій мінітрактор та приєднатись до лідера з продажу сільськогосподарської техніки в Україні!!!

Популярні

Бренди

Догори