Пн.-Пт. 9.00-18.00

Суб.9.00-13.00

Відділ збуту:

(050) 372-17-95

(067) 372-17-95

Запчастини:

(097) 754-20-42

м. Чернівцівул. Коломийська 1А

 

МІНІТРАКТОРИ ЧЕРНІВЦІ

Характерною особливістю сільськогосподарського виробництва Чернівецької області як і усього Західного регіону України є те, що останнім часом провідним типом виробників сільськогосподарської продукції стали особисті селянські господарства, питома вага яких у загальнообласному виробництві складає 80 відсотків. Їм належить провідна роль у формуванні ринку овочів, ягід, картоплі, мяса, молока, яєць.

Сільськогосподарські підприємства формують ринок зернових культур, цукросировини, окремих видів тваринницької продукції. У виробництві продовольчих товарів Чернівецької області невпинно зростає частка фермерських господарств, які в регіоні мають значну перспективу розвитку.

Одним з основних напрямків збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції є повномасштабне використання засобів механізації у вигляді тракторів, мінітракторів, мототракторів, мотоблоків, причіпного та навісного обладнання, використання елітного насіння, мінеральних добрив та сучасних засобів захисту рослин.

На виставковому майданчику компанії «ТРАКТОР №1» в м. Чернівцях за адресою вул. Коломийська 1А представлені моделі мінітракторів в широкому діапазоні потужностей від 12 к.с. до 50 к.с. таких відомих виробників китайських мінітракторів як: ДОНГФЕНГ (DONGFENG), ЧЕРІ-ЗУМЛАЙН (CHERY-ZOOMLION), ФОТОН-ЛОВОЛ (FOTON-LOVOL, ДТЗ), ДЖИНМА (JINMA, JMT), ШИФЕНГ (SHIFENG, DW), СІНТАЙ (XINGTAI, Т-22). Великою популярністю користуються мінітрактори відомих південно-корейських виробників КІОТІ (КІОТІ) та БРЕНСОН (BRANSON), а також надзвичайно популярних в Україні мототракторів БУЛАТ (BULAT).

В наших пропозиція врахована пересічна та гориста місцевість тому в першу чергу ми пропонуємо Вашій увазі повнопривідні модифікації тракторів з дводисковим зчепленням та реверсивними коробками премикання швидкостей, гідророзетками та «плаваючими» сидіннями.

Купивши обладнання в представництві «ТРАКТОР №1» у Чернівецькій області Ви отримуєте надійну тракторну техніку та навісне обладнання за привабливою ціною, якісну передпродажну підготовку, ввідний інструктаж по основам роботи та обслуговування, гарантійне обслуговування від нашої власної сервісної служби, післягарантійний супровід, оригінальні запасні частини та витратні матеріали за гуртовими цінами, їх безоплатну доставку по Чернівецькій області.

Для усіх охочих купити мінітрактор або мототрактор в Чернівецькій області та сусідніх регіонах здійснюється безкоштовна доставка в наступні населені пункти: Чернівці, Герца, Глибока, Заставна, Кельменці, Кіцмань, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин, Борщів, Бережани, Бучач, Рожнятів, Коломия, Вижниця, Косів, Верховина, Тлумач, Богородчани, Чортків, Яремче, Рахів, Надвірна, Городенка, Снятин, Кам`янець-Подільський, Дунаївці.

Запрошуємо Вас відвідати виставковий комплекс Чернівецького представництва «ТРАКТОР №1», отримати детальну консультацію наших спеціалістів, вибрати мінітрактор за Вашим бажанням і долучитися до команди власників тракторної техніки від лідера продаж сільськогосподарського обладнання в Україні.

Зв'язатися з нами
  • Reload captcha