Мінітрактор купити в кредит

Мінітрактора та навісне обладнання до них, необхідні практично кожному сучасному фермерському господарству. Не залежно від кількості наявної землі, придбання потрібних для роботи сільскогосподарських машин завжди актуально. При цьому, купувати мінітрактор або трактор за повну вартість зразу економічно не обгрунтовано. Набагато раціональніше придбати мінітрактор потрібної потужності та призначення у кредит.

Для зручності та раціонального використовування бюджету для малих та крупних фермерських господарств, а також для приватних осіб, Компанія «ТРАКТОР №1» пропонує програму кредитування, підготовлену та запущену з банком-партнером «Глобус». Це найбільш вигідне, доступне та зручне рішення з усіх запропонованих сьогодні на ринку мініагротехніки.

Умови кредитування:

Власний внесок Срок кредитування, відсоткова ставка у гривнях
До 1 року 2 роки 3 роки
30% 10,8% 14,1% 15,2%
40% 10,0% 13,6% 14,9%
50% 8,8% 12,9% 14,4%
60% 7,0% 11,9% 13,7%

Фіксована ставка на весь період кредитування та дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій

Разова комісія банку – 1% від суми кредиту

Документи на отримання кредиту для фізичної особи*

 • паспорт громадянина України та копія паспорту поручителя дружини/чоловіка позичальника (всі сторінки з інформацією);
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН);
 • документ, який підтверджує фінансовий стан Позичальника;
 • копія свідоцтва про одруження/розлучення, у разі наявності;
 • рахунок - фактура від продавця
 • *приватні підприємці надають реєстраційні документи, довідку про рух коштів по поточному рахунку (у разі наявності), податкову декларацію за останні 12 місяців, або звіт платника єдиного податку, якщо сума кредиту складає > 500 тис грн

Документи на отримання кредиту для юридичної особи

 • Копія належним чином зареєстрованого установчого документа (статуту / засновницького договору / установчого акту/положення) із усіма змінами і доповненнями.
 • Рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про одержання кредиту;
 • Копії наказів (рішень уповноваженого органу управління) про призначення посадових осіб, що мають право підпису договорів, комерційних і фінансових документів, засвідчені підписом керівника та печаткою юридичної особи, копії їх паспортів та довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів засвідчена підписом власника;
 • Документи, які підтверджують фінансовий стан Позичальника:
 • Річну фінансову звітність підприємства (баланс та звіт про фінансові результати) та звітність за останній звітній період (якщо юридична особа звітує щоквартально), засвідчені підписом керівника та печаткою юридичної особи;
 • Відомість по 31-му балансовому рахунку в електронному  вигляді за останні 12 місяців (якщо внесок по кредиту складає 40% та більше від вартості об’єкта фінансування, надання відомість по 31-му балансовому рахунку не обов’язково)

Скориставшись унікальною пропозицією від Компанії «ТРАКТОР №1», Ви отримуєте не тільки надійного партнера, а й відмінну мініагротехніку — мінітракторы, трактори, посівне та прибиральне навісне обладнання, оприскувачі та косилки та інше.

Термін кредитування – до трьох років.

Після звернення до фахівців в будь яке торгівельне підприємство ТРАКТОР №1, Ви зможете вибрати собі мінітрактор потрібної потужності бренду який подобається, ми отримаємо від банку-партнера можливість видачі Вам кредиту за лічені години. Після підтвердження банком кредитування угоди, Ви сплачуєте нам перший внесок, ми реєструємо мінітрактор на Вас, банк перераховує нам решту суми. Ми безкоштовно доставляємо придбаний Вами мінітрактор до воріт Вашого будинку.

Співпрацювати з нами зручно, вигідно та просто!