• Гарячі пропозиції

  • Наші представництва

  • Наші Новини

  • YouTube канал

Реєстрація
або

Увійти

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Мінітрактор купити в кредит

Мінітрактора та навісне обладнання до них, необхідні практично кожному сучасному фермерському господарству. Не залежно від кількості наявної землі, придбання потрібних для роботи сільскогосподарських машин завжди актуально. При цьому, купувати мінітрактор або трактор за повну вартість зразу економічно не обгрунтовано. Набагато раціональніше придбати мінітрактор потрібної потужності та призначення у кредит.

Для зручності та раціонального використовування бюджету для малих та крупних фермерських господарств, а також для приватних осіб, Компанія «ТРАКТОР №1» пропонує програму кредитування, підготовлену та запущену з банком-партнером «Глобус». Це найбільш вигідне, доступне та зручне рішення з усіх запропонованих сьогодні на ринку мініагротехніки.

Умови кредитування:

Власний внесок Срок кредитування, відсоткова ставка у гривнях
До 1 року 2 роки 3 роки
30% 9,40% 15,50% 17,50%
40% 7,90% 14,70% 17,00%
50% 5,70% 13,50% 16,50%
60% 2,50% 12,00% 15,00%

Скориставшись унікальною пропозицією від Компанії «ТРАКТОР №1», Ви отримуєте не тільки надійного партнера, а й відмінну мініагротехніку — мінітракторы, трактори, посівне та прибиральне навісне обладнання, оприскувачі та косилки та інше.

Термін кредитування – до трьох років.

Після звернення до фахівців в будь яке торгівельне підприємство ТРАКТОР №1, Ви зможете вибрати собі мінітрактор потрібної потужності бренду який подобається, ми отримаємо від банку-партнера можливість видачі Вам кредиту за лічені години. Після підтвердження банком кредитування угоди, Ви сплачуєте нам перший внесок, ми реєструємо мінітрактор на Вас, банк перераховує нам решту суми. Ми безкоштовно доставляємо придбаний Вами мінітрактор до воріт Вашого будинку.

Співпрацювати з нами зручно, вигідно та просто!

Догори