• Гарячі пропозиції

  • Наші представництва

  • Наші Новини

  • YouTube канал

Реєстрація
або

Увійти

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

43000м.Луцьк вул. Рівненська,48 Графік роботи: Пн.-Пт. 9.00-18.00 Суб.9.00-13.00 Відділ збуту: (067)-98-91-798 (096)-62-62-693 (050)-55-25-643Сервісна служба: (068) 66-65-078 Адреса e-mail: info@minitraktor.com.ua

Зв'язатися з нами

Контактна інформація

* Обов'язкові поля

Мінітрактори Луцьк

Компанія «Трактор №1» з приємністю запрошує Вас, Шановні друзі, відвідати наше Волинське представництво, розташоване за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Рівненська, буд. 48, де Ви зможете особисто переконатись у широкому асортименті мінітракторів виробництва Китаю та Південної Кореї, ознайомитись з технічними характеристиками і можливостями цієї мінітехніки.

Волинська область – мальовничий край, розташований у північно-західній частині України, край з потужним природно-ресурсним потенціалом, великими можливостями у розвитку сільського господарства, яке здатне забезпечити як основні потреби в продовольстві регіону, так і аграрного сектору економіки України в цілому.

В часи економного підходу до витрат при використанні сільськогосподарських машин і механізмів, надзвичайно ефективним є застосування мінітехніки китайського виробництва, яка оптимально поєднує співвідношення ціни, якості і простоти в обслуговуванні. Наша компанія «Трактор №1», яка є офіційним імпортером і проводить прямі поставки з заводів-виробників, пропонує купити мінітрактори китайського виробництва ЧЕРІ (CHERY-ZOOMLION), ДОНГФЕНГ (DONGFENG), ФОТОН (FOTON), ДТЗ, БУЛАТ, ДЖИНМА (JINMA), ЗУБР, DW, МАХІНДРА, СІНТАЙ (XINGTAI), корейського виробництва КІОТІ (KIOTI) та БРЕНСОН (BRANSON), японського виробництва МІЦУБІСІ (MITSUBISHI) за чесними привабливими цінами, проводить якісну передпродажну підготовку, забезпечує гарантійний та сервісний супровід. Вся техніка максимально адаптована для роботи в географічних та кліматичних умовах Волинської області. Маючи великий досвід продажів сільськогосподарської мінітехніки, постійну наявність мінітракторів потужністю від 12,5 к.с. до 50 к.с., з кабіною та без, ми завжди допоможемо Вам, шановні друзі, купити надійний мінітрактор як для потреб домашнього господарства, так і для професійного використання в умовах фермерських господарств.

Швидка та безкоштовна доставка в будь-яке з міст чи селищ Волині: Ковель, Камінь-Каширський, Любешів, Ратно, Маневичі, Нововолинськ, Світязь, Любомль, Горохів. Власна оперативна сервісна служба з консультативним центром, власний магазин запасних частин, широкий асортимент навісного обладнання сільськогосподарського та комунального призначення, повний пакет документів для реєстрації в підрозділах інспекції держтехнагляду – все це Ви, шановні покупці, отримаєте, завітавши до нашого представництва у м. Луцьк, вул. Рівненська, буд. 48. Професійні продавці-консультанти допоможуть правильно визначитись з придбанням мінітрактора чи мототрактора, провести тест-драйв та приєднатись до лідера у продажі китайських та південнокорейських мінітракторів – компанії «Трактор №1»!

Популярні

Бренди

Догори