• Гарячі пропозиції

  • Наші представництва

  • Наші Новини

  • YouTube канал

Реєстрація
або

Увійти

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

76008м. Івано-Франківськ (с. Угринів), вул. Калуське шосе, 28 (біля Автобазару) Графік роботи: Пн.-Пт. 9.00-18.00 Суб.9.00-13.00 Неділя: 9.00-14.00 Відділ збуту: (099) 523-98-28 (068) 106-78-73Адреса e-mail: info@minitraktor.com.ua

Зв'язатися з нами

Контактна інформація

* Обов'язкові поля

Мінітрактори Івано-Франківськ

Стратегією розвитку фермерського та приватного господарств населення Івано-Франківської області є формування сільського господарства, особливістю якого є перехід до ринкової економіки з максимально ефективним використанням земельних, трудових і фінансових ресурсів. Особливе місце в цьому процесі займає забезпечення сільськогосподарською технікою, що повинна відповідати основним вимогам, а саме: якість та надійність у поєднанні з невисокою ціною, економне споживання палива, здатність виконувати всі функції в умовах складного рельєфу місцевості, постійна наявність запасних частин.

Все, вище описане, тепер доступне мешканцям Івано-Франківської області завдяки відкриттю представництва компанії «Трактор №1» за адресою: м. Івано-Франківськ - Угринів, вул. Калуське шосе, 28 (біля авто базару).

Офіційний імпортер в Україні - компанія «Трактор №1» пропонує купити широкий асортимент мінітракторів корейського виробництва КІОТІ (KIOTI) та БРЕНСОН (BRANSON), китайського виробництва ЧЕРІ (CHERY)-ZOOMLION, ДОНГФЕНГ (DONGFENG), ФОТОН (FOTON), ДТЗ, БУЛАТ, ДЖИНМА (JINMA), ЗУБР, DW, МАХІНДРА, СІНТАЙ (XINGTAI), японського виробництва МІЦУБІСІ (MITSUBISHI). Наша компанія, здійснюючи постачання техніки з провідних заводів Китаю та Південної Кореї безпосередньо до кінцевого споживача через власні торгівельні майданчики, може гарантувати найнижчі ціни у регіоні. Постійна наявність модельних рядів мінітехніки потужністю від 12,5 до 50 к.с., професійні консультації продавців допоможуть Вам, шановні друзі, підібрати оптимальну модель мінітрактора, який буде надійним і невтомним помічником у роботі, спростить і пришвидшить Вашу працю на землі. Також ми можемо запропонувати навісне обладнання найвищої якості українського, польського чи китайського виробництва за чесними цінами.

Власникам невеликих земельних ділянок компанія «Трактор №1» пропонує купити мототрактор Булат Т-120, отримавши при цьому якісного виконавця всіх основних робіт (оранка, культивація, саджання та збір врожаю, транспортування причепів і т.д.). Низьке споживання палива, надійний дизельний двигун та принципово нова тракторна коробка перемикання передач в поєднанні з «плаваючим» положенням гідравлічного навісного обладнання перетворить колись важку працю на задоволення.

Якісна передпродажна підготовка, прозора система оплати, повний пакет документів для реєстрації, швидка безкоштовна доставка власним автотранспортом у будь-який куточок Івано-Франківської області – від Болехова до Яремче, від Городенки до Коломиї, від Рогатина до Снятина, Тлумача чи Галича, значно спростять процес купівлі мінітрактора. Власна виїзна сервісна служба, телефонна технічна підтримка, власний магазин запасних частин допоможуть оперативно вирішувати питання по гарантійному та сервісному обслуговуванню.Завітайте на торгівельний майданчик компанії «Трактор №1», приєднайтесь до лідера та зробіть власний правильний вибір при купівлі китайських чи південнокорейських мінітракторів!

Популярні

Бренди

Догори