Мінітрактори SOLIS

Solis Tractors - один із найбільших виробників тракторів у всьому світі. Кожен трактор призначений для задоволення клієнтів унікальною силою, новаторською продуктивністю та післяпродажною підтримкою для кращого досвіду сільського господарства.

Переваги мінітракторів Solis

Ергономічний дизайн

Трактори невеликі, стильні, призначені для комфорту і легкого використання.

 

ТМR-сумісність

Наші трактори мають низький рівень технічного обслуговування, невеликі викиди і мають право на реєстрацію доріг.

 

Конкурентна ціна

Трактори Solis пропонують надійну альтернативу більш відомим брендам.

 

Доступний широкий спектр насадок

Трактори Solis мають свій власний асортимент навантажувачів, ковшів 4 в 1 та багато іншого.Вони також сумісні з рядом відомих брендів, таких як Oxdale Products і Del Morino.

 

Трактор Solis має високу якість та гарантію від виробника на 2 роки.

За фабричною гарантією ваш трактор буде відремонтований безкоштовно, у випадку виникнення несправності матеріалів чи запчастин. Протягом першого року діє повна гарантія. Другий та третій рік діє гарантія на обертові деталі (двигун, коробка передач і гідравлічний насос).

 

Єдина умова гарантії - експлуатація трактора відповідно до інструкцій виробника.

Sonalika ITL двигуни світового класу

Двигуни Sonalika ITL потужністю від 30 до 90 к.с. виготовляються спеціальним машинобудівним відділом ITL Manufacturing. Характерними для цих двигунів є висока продуктивність і ефективність використання палива. Всі двигуни відповідають вимогам ЄС стадії III, стадії III A, стадії III B та US Tier 4 і є сертифікованими ECE та EPA. Філософія компанії Sonalika полягає в тому, щоб постійно додавати нові технології до своїх продуктів і продовжувати інновації. Нещодавно до нових моделей Solis 75 і Solis 90 було додано нову техніку CRDi (Common Rail Direct injection). Ця техніка заснована на технології прямого вприскування і має одну центральну трубу, через яку паливо при високому тиску безпосередньо вводиться в двигун. В даний час Sonalika виробляє 3 і 4 циліндрові двигуни, в майбутньому буде додано 6-циліндрові двигуни.

Паливні системи Bosch

Більші моделі Solis оснащені паливними системами Bosch від Sonalika. Bosch, всесвітньо відомий бренд, є лідером на ринку систем вприскування дизельного палива і має дуже хорошу репутацію. Офіційні паливні системи Bosch забезпечують дуже високу продуктивність і тривають довго. Компанія Bosch широко перевіряє свої паливні системи і гарантує відповідність вимогам щодо викидів. Це дозволяє вам покладатися на якість і надійність вашого трактора Solis.

Коробки передач Carraro

Коробки передач Carraro є гарною відповіддю на більш важкі моделі від Solis. Carraro - відомий італійський виробник автомобільних запчастин для аграрного сектора і існує з 1930-х років. Трансмісії Carraro повністю спроектовані, спроектовані, випробувані і виготовлені самим Carraro. Це гарантує досвід і якість. Шестерні та інші деталі для коробок передач також виробляються самим Carraro. Якщо компонент коли-небудь зношується, Carraro має всесвітню мережу для технічної підтримки і розподілу офіційних частин. З коробкою передач від цієї багатонаціональної з майже століттям досвіду, ви можете бути впевнені, що ви перебуваєте в хорошому положенні.

Гідравліка Mita

Mita - це велике ім’я з більш ніж 30-річним досвідом проектування та виробництва систем підйому та управління для гідравліки в сільськогосподарському секторі. Компактні гідравлічні системи Mita високо цінуються в усьому світі і застосовуються до більш компактних типів тракторів. Mita поєднує в собі досвід та інновації для кращих продуктів. Крім того, вони спеціалізуються на компонентах, таких як регулюючі клапани та гідроциліндри. Завдяки дослідженням і розробкам ми постійно працюємо над найкращим техніко-економічним рішенням з огляду на надійність, безпеку і якість.

Гідравліка Bucher

Крім Mita, деякі моделі Solis оснащені гідравлічними компонентами від німецького Bucher. Bucher виготовляє запасні частини для гідравлічних систем тракторів з 1952 року. Bucher поставляє компактні та економічні системи з високою продуктивністю. Bucher отримує максимальну віддачу від сучасної гідравліки і поєднує це з простим у використанні електронним управлінням. Завдяки своєму багаторічному досвіду та технічним досвідом, гідравліка Bucher є міжнародним лідером на ринку інноваційних гідравлічних систем та управління для мобільних та промислових гідравлічних застосувань. Bucher застосовує високі вимоги до якості та екології відповідно до ISO 9001 та ISO 14001.

Шини BKT

Більшість тракторів компанії Solis стандартно оснащені шинами BKT. BKT розпочав свою діяльність у 1987 році і є дуже швидко зростаючим виробником шин для сільського господарства та промисловості. Орієнтуючись на ці сегменти ринку спеціалістів на бездоріжжі, BKT швидко перетворився на глобального гравця з часткою ринку 6%. BKT постійно інвестує в технічний прогрес, з яким вони розробили широкий спектр високоякісних високоякісних шин. Під час виробництва BKT поважає навколишнє середовище і використовується частково відновлювана енергія. Усі шини BKT відповідають європейським вимогам REACH.

Муфти Luk

Німецький Luk, який завжди був виробником муфт, надає посилання на Solis. Сьогодні Luk має широкий асортимент продукції, яку вони постачають. Крім того, Luk також має спеціальну серію для тракторів, в рамках якої вони постачають одно- та двоступінчасті муфти. Luk означає найвищу якість, новітні технології та інновації. Більш ніж 50-річний досвід і частина групи Schaeffler (84000 співробітників) ілюструють якість бренду Luk. Завдяки з’єднанню Luk у Вашій Solis ви впевнені в надійності та надійності.

Залишились запитання?
Отримайте консультацію у нашого спеціаліста
Отримати консультацію

Залиште свій номер телефону і наш менеджер зв’яжеться з вами.