Xingtai

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

5 одиниця(s)

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

5 одиниця(s)

Мінітрактор Сінтай,Xingtai

Бувши заснованої в 1970-тому році, компанія Xingtai Yong Ming Machine Manufacturing, за 40 років свого існування накопичила досвід виробництва машинної техніки різного призначення. Спочатку під маркою Xingtai випускалися легкі автомобілі, комбайни та багатопрофільні трактори. Після проведення глибокого аналізу китайського ринку в 2011-тому році, керівництво компанії прийняло рішення звузити профіль діяльності до випуску, виключно, тракторної техніки. Саме цей вибір приніс суттєве зростання доходів і тверді позиції в списку лідерів з випуску сільськогосподарської техніки не тільки у себе на батьківщині, в Китаї, але і на загальному світовому ринку.

Зараз логотип Xingtai можна побачити в 185-ти країнах світу, як на великих аграрних підприємствах, так і в приватних садах та городах. Довга дорога доставки тракторів цього бренду починається з однойменного міста Синтай, яке знаходитися в провінції Хебей. Назвою Xingtai Yong Ming Machine хотіла прославити рідне місто і можна з упевненістю сказати, що це у неї вийшло.

Випуск 30-ти тисяч одиниць техніки в рік забезпечує потужний завод квадратурою в 3 тис. квадратних метрів. Варто відзначити, що всі виробничі процеси відбуваються на автоматизованих, ідеально налагоджених конвеєрах, з мінімальним залученням ручної роботи. Ця особливість виключає негативний вплив людського фактора на якість виробленої техніки та гарантує краще технічне виконання.
У нашому виставковому центрі - Трактор №1 ви можете купити трактор Xingtai оптом і вроздріб.

За допомогою даної техніки ви можете організувати обслуговування:
* Великого фермерського підприємства
* Аграрного господарства
* Комунальних об'єктів
* Особистого городу або саду.