Пн.-Пт. 9.00-18.00

Суб.9.00-13.00

Запчастини:

(097) 754-20-42

Сервісна служба:

(067) 671-48-99

м. Львів7-й км траси ЛЬВІВ-КИІВ (За Дублянами)

 

Мінітрактори Львів

Забезпечення роботи та активного розвитку основних галузей сільського господарства Львівської області вимагає застосування високоефективної тракторної техніки з високим ступенем надійності, забезпечення запасними частинами, вузлами та агрегатами, сервісними обслуговуванням. Саме для зростання прибутковості та задоволення потреб фермерських господарств агропромислового комплексу Львівської області з 2010 року спрямована робота згуртованої команди професіоналів компанії «Трактор №1» в м. Львові.

ТРАКТОР № 1 - це єдиний та найбільший виставковий центр з продажу малогабаритної сільськогосподарської техніки на теренах Західної України площею понад 13 500 м2.

Наша компанія має багаторічний досвід з продажу та обслуговування багатофункціональних мінітракторів малої та середньої потужності, їх комплектації різноманітним навісним обладнанням.

На виставковому майданчику в місті Львові за адресою 7-ий км. автодороги Львів-Київ (за Дублянами) завжди в наявності мінітрактори ведучих заводів як китайського так і корейського виробництва, а саме: Донгфенг (Dongfeng), Чері-Зумліон (Chery-Zoomlion), Фотон-Ловол (Foton-Lovol), DTZ, Булат (Bulat), DW, Джинма (Jinma), Шифенг (Shifeng), Сінтай (Xingtai), Кіоті (Kioti), Бренсон (Branson), Міцубісі (Mitsubishi).

Популярні та надійні мототрактори Булат (BULAT) та Булат Люкс (BULAT LUX) потужністю 12.5, 15 та 24 кінські сили та економічні мотоблоки Аврора (AVRORA) від 6 до 12 к.с.

Наша компанія здійснює безкоштовну доставку до покупців в усі куточки Львівської області: Пустомити, Миколаїв, Яворів, Сокаль, Червоноград, Жовква, Дрогобич, Жидачів, Самбір, Старий Самбір, Турка, Сколе, Стрий, Городок, Мостиська, Трускавець, Золочів, Броди, Буськ, Камянка-Бузька, Радехів, Перемишляни.

Компанія «Трактор №1» орієнтована на співпрацю як з роздрібними так і з гуртовими покупцями.

Магазин запчастин, «гаряча» телефонна лінія та наша власна сервісна служба дозволяють забезпечити якісне гарантійне, післягарантійне обслуговування та супровід придбаних у нас міні та мототракторів. Наші консультанти фахово проінформують Вас з будь-яких питань що стосуються вибору та придбання техніки з урахуванням технічних особливостей та характеристик. Переконатись в цьому може кожен хто прийняв рішення придбати міні-трактор та приєднатись до нашої команди.

Зв'язатися з нами
  • Reload captcha