• Гарячі пропозиції

  • Наші представництва

  • Наші Новини

  • YouTube канал

Сортувати у порядку збільшення

1-9 of 17

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Зустріч з заводами

featuredImage

20 черв. 2018 12:27:21

Цього літа ми проводимо серію зустрічей з представниками виробників китайських міні-тракторів (JINMA, CHERY-ZOOMLION, FOTON-LOVOL, DONGFENG, XINGTAI).

Продовження...

Компанія «Трактор №1» з радістю інформує Вас, шановні друзі, що у продаж надійшли сучасні трактори для професійного використання відомого заводу-виробника FOTON – LOVOL HeavyIndustry CO. LTD, а саме FOTON EUROPARD-354 в максимальній комплектації.

Продовження...

Компанія «ТРАКТОР №1»турбується по те, щоб Ваш бізнес працював ефективнота впевнено розвивався і пропонує багатофункціональний фронтальний навантажувачFoton LovolTZ03 для тракторів серії ФОТОН-ЛОВОЛ 354/404/454, який може використовуватись на будівельних майданчиках, в складських приміщеннях, сільському та лісовому господарствах.

Продовження...

Шановні друзі, компанія «ТРАКТОР №1» має честь презентувати новинку 2018 модельного року на ринку сільгосптехніки України - інноваційний трактор FOTON-LOVOL TB-504 Cab

Продовження...

Шановні друзі, компанія «ТРАКТОР №1» з радістю інформує Вас, що у продаж поступили довгоочікувані, сучасні, з герметичною опалювальною кабіною, повнопривідні мінітрактори

Продовження...

Шановні друзі,компанія «ТРАКТОР №1» з радістю інформує Вас про акційні цінові пропозиції – знижки до -10 %

 

Продовження...

Компанія «Трактор №1» з радістю інформує Вас, шановні друзі, що у продаж надійшли сучасні трактори для професійного використання відомого заводу-виробника  FOTON – LOVOL Heavy Industry CO. LTD, а саме модель FOTON-LOVOL 454 з кабіною в максимальній комплектації.

Продовження...

З радістю інформуємо Вас про отримання компанією «ТРАКТОР №1» безпосередньо з заводу-виробника партії довгоочікуваних міні тракторів DETANK RF-244B, які є ре-брендинговою версією легендарного міні трактора CHЕRY RF-244B - флагмана серед великої кількості міні тракторів потужністю 24к.с в Україні.

Продовження...

Перший тракторний завод Сінтай (XINGTAI FIRST TRACTOR MANUFACTURING CO., LTD), який знаходиться в місті Сінтай, провінція Хебей (КНР), вже понад 40 років виготовляє мінітрактори бюджетного цінового діапазону. 

Продовження...
Сортувати у порядку збільшення

1-9 of 17

Сторінка:
  1. 1
  2. 2