• Гарячі пропозиції

  • Наші представництва

  • Наші Новини

  • YouTube канал

Реєстрація
або

Увійти

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Сортувати у порядку збільшення

1-9 of 17

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Зустріч з заводами

featuredImage

20 черв. 2018 12:27:21

Цього літа ми проводимо серію зустрічей з представниками виробників китайських міні-тракторів (JINMA, CHERY-ZOOMLION, FOTON-LOVOL, DONGFENG, XINGTAI).

Продовження...

Компанія «Трактор №1» з радістю інформує Вас, шановні друзі, що у продаж надійшли сучасні трактори для професійного використання відомого заводу-виробника FOTON – LOVOL HeavyIndustry CO. LTD, а саме FOTON EUROPARD-354 в максимальній комплектації.

Продовження...

Компанія «ТРАКТОР №1»турбується по те, щоб Ваш бізнес працював ефективнота впевнено розвивався і пропонує багатофункціональний фронтальний навантажувачFoton LovolTZ03 для тракторів серії ФОТОН-ЛОВОЛ 354/404/454, який може використовуватись на будівельних майданчиках, в складських приміщеннях, сільському та лісовому господарствах.

Продовження...

Шановні друзі, компанія «ТРАКТОР №1» має честь презентувати новинку 2018 модельного року на ринку сільгосптехніки України - інноваційний трактор FOTON-LOVOL TB-504 Cab

Продовження...

Шановні друзі, компанія «ТРАКТОР №1» з радістю інформує Вас, що у продаж поступили довгоочікувані, сучасні, з герметичною опалювальною кабіною, повнопривідні мінітрактори

Продовження...

Шановні друзі,компанія «ТРАКТОР №1» з радістю інформує Вас про акційні цінові пропозиції – знижки до -10 %

 

Продовження...

Компанія «Трактор №1» з радістю інформує Вас, шановні друзі, що у продаж надійшли сучасні трактори для професійного використання відомого заводу-виробника  FOTON – LOVOL Heavy Industry CO. LTD, а саме модель FOTON-LOVOL 454 з кабіною в максимальній комплектації.

Продовження...

З радістю інформуємо Вас про отримання компанією «ТРАКТОР №1» безпосередньо з заводу-виробника партії довгоочікуваних міні тракторів DETANK RF-244B, які є ре-брендинговою версією легендарного міні трактора CHЕRY RF-244B - флагмана серед великої кількості міні тракторів потужністю 24к.с в Україні.

Продовження...

Перший тракторний завод Сінтай (XINGTAI FIRST TRACTOR MANUFACTURING CO., LTD), який знаходиться в місті Сінтай, провінція Хебей (КНР), вже понад 40 років виготовляє мінітрактори бюджетного цінового діапазону. 

Продовження...
Сортувати у порядку збільшення

1-9 of 17

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Догори