З радістю інформуємо Вас про отримання компанією «ТРАКТОР №1» безпосередньо з заводу-виробника партії довгоочікуваних міні тракторів DETANK RF-244B, які є ре-брендинговою версією легендарного міні трактора CHЕRY RF-244B - флагмана серед великої кількості міні тракторів потужністю 24к.с в Україні.

Даний міні трактор можна використовувати як для обробітку земельних ділянок площею до 15 га, так і для виконання робіт будь-якої складності в комунальній сфері (очищення вулиць та площ від снігу, підмітання тротуарів, вивезення побутового сміття), та залучення у будівельній сфері за умови доукомплектації спеціальним навісним обладнанням (фронтальні навантажувачі та екскаваторні установки).

Професійний потужний повнопривідний міні трактор обладнано економним дизельним 3-циліндровим двигуном з примусовим рідинним охолодженням ZN390T та робочим об’ємом 1813 кубічних сантиметрів. На тракторі встановлено надійну коробку перемикання передач з пониженим та підвищеним режимами швидкостей, яка працює по принципу (4+1)х2, а наявність великого кліренсу (358мм) та функції блокування диференціалу заднього моста з можливістю механічного підключення переднього моста дозволяє даній техніці виконувати роботу будь-якої складності за самих несприятливих погодних умов.

На DETANK RF-244B встановлене дводискове щеплення, що забезпечує стабільну роботу двошвидкісного вала відбору потужності 540-720 об/хв навіть при повній зупинці міні трактора та дозволяє агрегатування з будь-яким існуючим навісним та причіпним обладнанням. Підйомна сила заднього гідравлічного навісного механізму з «плаваючим положенням» становить 500 кг. Впевнену роботу гідросистеми трактора забезпечують два гідравлічні насоси НШ: один насос працює суто на підйом та опускання задньої гідронавіски, а інший відповідає за роботу гідропідсилювача керма.

Також хочемо зазначити, що міні трактор обладнано шинами збільшеного розміру, а саме: передні – 6,5-16, задні – 11,2-24, передбачено можливість регулювання ширини передньої та задньої колії.

Особливу увагу виробник приділив комфорту та ергономіці робочого місця водія – ефективний двосторонній гідропідсилювач керма дозволяє з легкістю керувати міні трактором, пневматичний компресор з ресивером та підсилювачем гальм забезпечує чітку роботу гальмівної системи, амортизоване сидіння «плаваючого» типу з регулюванням під вагу людини з паском безпеки, зручне розташування важелів керування, інформативна панель приладів, високоефективна система головного світла зменшують втомлюваність та покращують продуктивність праці при тривалих термінах роботи.

Наявність вищезгаданих опцій помножених на високу якість матеріалів та культуру виробництва дозволяє з впевненістю стверджувати, що мінітрактор DETANK RF-244B сьогодні є однією з найкращих моделей надійного, якісного та витривалого міні трактора в Україні.

Запрошуємо Вас, шановні друзі, відвідати наші виставкові майданчики у Львові, Стрию, Луцьку, Мукачеві та Івано-Франківську, здійснити тест-драйв та отримати вичерпні консультації наших фахівців, купити новий мінітрактор DETANKRF-244B за найкращою ціновою пропозицією. Усі контакти в рубриці «Наші представництва». Ми гарантуємо високий рівень гарантійного обслуговування терміном на 1 рік або 1000 мотогодин, безкоштовну доставку в будь-яку точку України, широкий асортимент навісного та причіпного обладнання.