• Гарячі пропозиції

  • Наші представництва

  • 3d Тур по салону

  • Наші Новини

Сортувати у порядку збільшення

1-9 of 14

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Шановні друзі, компанія «ТРАКТОР №1» має честь презентувати новинку 2018 модельного року на ринку сільгосптехніки України - інноваційний трактор FOTON-LOVOL TB-504 Cab

Читати далі

Шановні друзі, компанія «ТРАКТОР №1» з радістю інформує Вас, що у продаж поступили довгоочікувані, сучасні, з герметичною опалювальною кабіною, повнопривідні мінітрактори

Читати далі

Шановні друзі,компанія «ТРАКТОР №1» з радістю інформує Вас про акційні цінові пропозиції – знижки до -10 %

 

Читати далі

Компанія «Трактор №1» з радістю інформує Вас, шановні друзі, що у продаж надійшли сучасні трактори для професійного використання відомого заводу-виробника  FOTON – LOVOL Heavy Industry CO. LTD, а саме модель FOTON-LOVOL 454 з кабіною в максимальній комплектації.

Читати далі

З радістю інформуємо Вас про отримання компанією «ТРАКТОР №1» безпосередньо з заводу-виробника партії довгоочікуваних міні тракторів DETANK RF-244B, які є ре-брендинговою версією легендарного міні трактора CHЕRY RF-244B - флагмана серед великої кількості міні тракторів потужністю 24к.с в Україні.

Читати далі

Перший тракторний завод Сінтай (XINGTAI FIRST TRACTOR MANUFACTURING CO., LTD), який знаходиться в місті Сінтай, провінція Хебей (КНР), вже понад 40 років виготовляє мінітрактори бюджетного цінового діапазону. 

Читати далі

Пропонуємо Вашій увазі довгоочікувану оновлену версію популярного мототрактора Булат–Т120Люкс потужнісю 12.5 к.с.

Читати далі

Шановні друзі!!! Нарешті ми можемо запропонувати Вам довгоочікуваний повнопривідний мінітрактор Джинма – 264Е (JINMA – 264 Euro) в новій модифікації «максі».

Читати далі

Інформуємо Вас,  про те що у продаж надійшла оновлена версія популярного мінітрактора Сінтай-244 (XINGTAI – 244) потужністю 25 к.с.

Читати далі
Сортувати у порядку збільшення

1-9 of 14

Сторінка:
  1. 1
  2. 2