На сьогоднішній день існує велика кількість різноманітних варіантів мінітехніки, кожен з яких володіє своїми перевагами та особливостями. Один з критеріїв, за яким можна відрізнити тип трактору та визначити сферу його використання – тяговий клас.

Тяговий клас – це технічна характеристика всіх моделей тракторної техніки, яка визначається тяговим зусиллям, розвинутим трактором у певних умовах. Вимірюється у тонн-силах.

В чому особливість цієї класифікації?

Зважаючи на тяговий клас, трактори поділяють на дві групи. Характеристики моделей кожної з груп дозволяють визначити специфіку роботи без знання їхніх технічних особливостей.

Всі тягові класи тракторів, які більшою мірою призначені для виконання сільськогосподарських робіт, визначаються на основі вимірювань максимального тягового зусилля, яке досягається технікою за умов нормальної вологості, твердості та під час буксирування. Якщо цей показник становить не більше 3 %, то трактор належить до класу гусеничних моделей, а якщо не більше 15% то до колісних. Техніка, яка буде використовуватись для промислових робіт, піддається тим самим випробуванням, але на сухому піску. Трактори, призначені для експлуатації в межах промисловості мають більш високий тяговий клас порівняно з тракторами, призначеними для роботи в сільському господарстві.

Чому перед покупкою трактора варто звертати увагу на його тяговий клас?

Клас тяги тракторної техніки вказує на те, в наскільки складних умовах вона зможе працювати. Варто розуміти, що чим більш потужним буде трактор, тим більше палива, мастила та інших технічних рідин він потребуватиме під час роботи. Також слід розуміти, що високо потужна техніка потрібна не для всіх видів робіт. Якщо весь обсяг потужності трактора не використовується у процесі виконання робочих завдань, то його власнику це наносить значні фінансові збитки. Таким чином, слід надавати перевагу такому трактору, який би найкраще підходив для передбаченого для нього типу експлуатації та місцевості, у якій вона буде проходити. Так можна буде досягти максимальної ефективності роботи без марних і невиправданих витрат.

До класу від 0,1 до 0,2 – мотоблоки і мінітрактори. Класи 0,4, 0,6 та 0,9 представляють колісні трактори невисокої потужності. До класу 1,4 належать трактори середньої потужності – моделі, які використовуються для виконання аграрних робіт у різні сезони. А клас 2 – це клас колісних моделей.

Що ми можемо запропонувати?

Онлайн-магазин компанії «Трактор №1» - це місце, де можна не лише ознайомитись з продукцією відомих корейських, китайських, японських та українських виробників, а й купити мінітрактори за доступними цінами.

В списку брендів, з якими ми співпрацюємо, такі торгові марки:

-          Chery;

-          Zoomlion;

-          Dongfeng;

-          Foton-Lovol;

-          Jinma;

-          Shifeng;

-          Xingtai;

-          Булат;

-          Kioti;

-          Branson;

-          Mitsubishi;

-          ХТЗ та інші.

Окрім широкого асортименту товарів та приємного фінансового співвідношення, ми готові запропонувати своїх клієнтам інформаційну підтримку перед покупкою, а також подальшу співпрацю у вигляді сервісного обслуговування та кваліфікованого консультування після покупки.