Shifeng – це техніка, яка вже впродовж тривалого часу користується великою популярністю серед аграріїв по всьому світу. Не виключенням стали й українські господарі. Мінітрактори, конструкція яких складається з надійних та міцних деталей й забезпечує високу потужність – чудовий вибір як для робіт в межах власного господарства, так і комунальних робіт. В цій статті детальніше розповімо про переваги техніки від цього виробника.

Чим вирізняється продукція Shifeng?

Перш за все, варто зазначити, що мінітрактори Shifeng – це універсальна та багатофункціональна техніка, придатна для виконання широкого спектру робіт. Їх використовують для посадки дерев, посіву зерна, обробки землі, збору урожаю, прибирання території, транспортування різноманітних вантажів. Мінітрактори такого типу використовуються як влітку, так і в зимовий період, ця техніка готова до навантажень різного рівня й роботи в умовах нерівної поверхні, на схилах тощо.

Найбільш вагомою причиною популярності даного бренда з-поміж інших китайських, японських та корейських виробників мінітехніки вважаються моделі мінітракторів з ременевим приводом потужністю 24 к.с. й функцією водяного охолодження. Двигун такого типу, попри свою примітивну конструкцію, має велику ємність для охолоджувальної рідини, помпу для її циркуляції та металічний радіатор. Вигідне співвідношення порівняно невисокої ціни та високих технічних характеристик змогло вразити навіть досвідчених та прискіпливих користувачів сільськогосподарських машин.

Не меншим попитом користуються й мінітрактори з прямим приводом. До їхніх переваг зараховують:

-          потужність двигуна, що становить від 24 до 50 к.с.;

-          підвищений моторесурс та довговічність двигунів трьох- або чотирьохциліндрового типу;

-          блокування заднього диференціалу;

-          функцію вимкнення переднього мосту;

-          гідравлічний підсилювач рульового керування та ін.

Приємним бонусом вважається й опалювальна кабіна, особливо коли йдеться про прибирання територій від снігу в зимовий період за умов мінусової температури. Крім того, мінітрактори Shifeng нерідко використовують у поєднанні з навісним обладнанням. В його широкому асортименті без особливих зусиль вдасться знайти підходящий варіант залежно від поставлених цілей.

Де купити мінітрактори Shifeng в Україні?

Рекомендуємо вам звернути увагу на каталоги нашого онлайн-магазину «Трактор №1». Ми переконані, що співпраця з нами зробить ваш шопінг в Інтернеті зручним та корисним, адже ми пропонуємо лише якісну продукцію від перевірених виробників та зручні умови оформлення покупки, оплати й доставки.