Мінітехніка від компанії Foton Lovol вже впродовж дуже довгого часу займає лідерські позиції на світовому ринку сільськогосподарської техніки. Особливо великою популярністю вона користується серед українських аграріїв. Причин для цього є кілька, до однієї з яких можна зарахувати вдалу комбінацію новітніх технічних розробок, якісної та продуманої зборки та функціональності.

З історії

Стартом діяльності торгової марки Foton Lovol вважається 1996 рік, відколи корпорація Foton Lovo Heavy Industry Co. Ltd оприлюднила перші зразки своєї майбутньої продукції. Згодом техніка почала стрімко поширюватись на вітчизняному ринку, а через певний час мережа збуту перейшла на вищий рівень й мінітрактори від цієї компанії почали продаватись за кордон, а сама співпраця – підкріплюватись якісним сервісом й відкриттям численних центрів технічного обслуговування.

В чому переваги?

Можна почати з зовнішнього вигляду мінітракторів. Товари від Foton Lovol – для любителів ергономічності й справжніх естетів. Ця техніка має плавні форми, компактна за розміром. Разом з тим вона вирізняється хорошими здатностями до маневрування, високою швидкістю та вмінням без зайвих труднощів працювати за різних погодних умов.

До списку плюсів також слід додати:

-          наявність гідропідсилювача керма, що робить управління транспортом більш легким та простим;

-          глибокий протектор шин та великий дорожній просвіт, що підвищує прохідність техніки;

-          простота конструкції, що виключає можливість частих поломок та дефектів;

-          можливість використання навісного та причіпного обладнання, що розширює спектр функцій.

Про модельний ряд мінітракторів Foton Lovol

Цей виробник пропонує українським господарям широкий асортимент техніки для проведення сільськогосподарських робіт чи догляду за приватною садибою. Також цю техніку використовують в комунальних цілях.

Особливої уваги заслуговують моделі потужністю від 24 до 80 к.с.. Вартість мінітракторів такого типу варіюється в оптимальних межах, тож майже кожен охочий може дозволити собі доповнити власний арсенал сільськогосподарської техніки «представником» лінійки Foton Lovol.

Найбільшим попитом користуються моделі 244, 354, 404, 454, 504, 824 та 904. Їхня комплектація передбачає наявність дизельного двигуна високої якості, що відповідає основним європейським стандартам та екологічним нормам, зручно оснащену кабіну оператора (з обігрівом або без нього), безпечну дугу, навіс ROPS. Універсальною цю техніку робить опція використання додаткового навісного або причіпного обладнання й широкий асортимент можливих варіантів.

Наша пропозиція

Рекомендуємо вам ознайомитись з каталогом нашого онлайн-магазину мінітехніки «Трактор №1». Там ви маєте змогу знайти детальний опис кожного з представлених товарів, підібрати необхідний варіант відповідно до бажаних критеріїв, а також знайти контакти нашої гарячої лінії, працівники якої завжди з радістю нададуть вам кваліфіковану консультацію й всю необхідну інформацію стосовно процесу оформлення замовлення, доставки та оплати.

Ми переконані, що купити мінітрактори у «Трактор №1» - це вдале рішення й чудова інвестиція у майбутнє.