Сучасні засоби техніки значним чином полегшують працю людей, які займаються сільськогосподарською чи комунальною діяльністю, економлять час та сили, а також сприяють підвищенню показників продуктивності. Однак, техніка може виходити з ладу через різні причини.

Найчастіше власники мінітракторів стикаються з такими поломками як:

  1. Збої в роботі двигуна. Він може не заводитись, глухнути, раптово зупинятись, димитись та ін.
  2. Простукування у силовій передачі.
  3. Несправність кривошипно-шатунного механізму.
  4. Проблема з генератором.
  5. Неполадка в реле напруги.
  6. Акумулятор, що вийшов з ладу.
  7. Несправність муфти зчеплення.  

Для того, щоб мінітрактор справно виконував свої функції та слугував впродовж тривалого часу, його потрібно не лише правильно експлуатувати, а й забезпечувати відповідне технічне обслуговування. Завдяки цьому імовірність поломки буде зменшена до мінімуму.  

Увага до рекомендацій виробників

Сьогодні на ринку представлена продукція від японських, корейських, китайських та вітчизняних виробників. Такий широкий асортимент товарів створює кожному можливість обрати для себе підходящий варіант техніки, що відповідала б поставленим завданням та бажаним вимогам.

При покупці мінітрактора в комплектації з самою технікою надається паспорт по експлуатації, в якому вказано поради щодо:

-          Пробігу, після якого слід проводити першу технічну перевірку;

-          Правильного режиму роботи;

-          Параметрів навісного обладнання та особливостей його установки;

-          Характеристик палива та мастила, рекомендованих для використання;

-          Періодичності заміни машинного масла, охолоджуючої та гальмівної рідин.

Оскільки та чи інша техніка призначена для експлуатації у визначених умовах, то необхідно обов’язково зважати на рекомендації від виробника.

Проведення професійного огляду техніки

Якщо поломка все-таки виникла, то найбільш правильним рішенням буде якомога швидше звернутись на спеціалізовану СТО, де кваліфіковані майстри зможуть визначити у чому полягає проблема та усунути її у максимально короткі терміни.

На станції обслуговування можна не лише провести комплексний огляд мінітрактора, а й замінити деталі, що вийшли з ладу, скориставшись гарантією від виробника. Якщо ж гарантійний термін вже скінчився, то кваліфіковані майстри допоможуть у виборі найбільш оптимального за критеріями ціни та якості варіанту нової комплектації техніки.

Переваги нашої пропозиції

Прийнявши рішення купити мінітактор у нас ви одночасно забезпечуєте себе надійною й довговічною технікою та якісним сервісом, оскільки компанія «Трактор №1» пропонує гарантійне та сервісне обслуговування не залежно від того у якому куточку України проживає наш покупець.