Топ компанії-виробники мінітракторів у світі

30 вер. 2021 16:01:59
Топ компанії-виробники мінітракторів у світі

Chery-Zoomlion

Ця компанія відома у всьому світі завдяки широкому асортименту техніки для сільського господарства та навісного обладнання. Однією з особливостей мінітракторів від Zoomlion є чотирьохциліндровий мотор з системою рідкого охолодження. Ця опція дозволяє експлуатувати техніку впродовж значно довшого періоду, при цьому не зменшуючи потужності.

Dongfeng

Починаючи з 1969 року, DongFeng Motor Corporation змогла посісти лідерську позицію у ніші виготовлення мінітракторів. Підтвердженням цього може слугувати низка отриманих сертифікатів якості продукції та тисячі прихильників серед покупців у Америці та Європі.

Foton-Lovol

Техніка від цього китайського виробника здатна задовільнити потреби не лише у межах сільського господарства, а й чудово підходить для виконання будівельних та комунальних робіт. Потужний мотор, надійна трансмісія, підвищені умови комфорту кабіни оператора та стильний дизайн – все це отримують покупці мінітракторів Foton-Lovol.

Jinma

Мінітрактор Jinma – це синонім до слів «надійність» та «витривалість». Щорічно концерн віддає на ринок понад 100 тисяч одиниць техніки, серед яких представлено моделі різних форм, розмірів та комплектацій. Така варіантивність дозволяє майбутнім покупцям підібрати чотирьохколісного друга, який ідеально відповідав би власним вподобанням та специфіці запланованих робіт.

Shifeng

Окремий науково-дослідний центр цієї компанії працює над удосконаленням технологій виготовлення мінтракторів. Окрім сільськогосподарської техніки, Shifeng випускає навісне обладнання, дизельні двигуни, а також вантажівки та шини до них.  

Де купити мінітрактор в Україні?

В каталогах на нашому сайті представлено продукцію від перерахованих вище брендів, а також таких торгових марок, як Orion, Xingtai, Kioti, Branson, Mitsubishi, Farm Lead, ХТЗ, Булат та ін. «Трактор №1» готовий не лише запропонувати вам високоякісні мінітрактори за доступними цінами, а й сервісне обслуговування після покупки та кваліфіковану консультацію в телефонному режимі чи через онлайн-чат.