В ХХІ столітті технології розвиваються надзвичайно стрімко. Більшість з них спрямовані на полегшення життя людини, підвищення ефективності її діяльності та досягнення вищих результатів. Не виключенням являється й сільськогосподарська галузь. За останні роки у цій сфері було впроваджено чимало корисних розробок. Про деякі ми згадаємо в цій статті.

1. Оптичні сенсори.

Таке обладнання дозволяє контролювати процес росту рослин, відслідковувати появу та наявну кількість бур`янів, а також визначати рослини, схильні до появи певних захворювань чи рослини, які вже захворіли. Після виявлення проблеми система приводить в дію низку форсунок, які працюють за принципом обробки обприскувачем вручну чи на мінітракторі. Особливість цього варіанту у тому, що грунт залишається неушкодженим й вся увага приділяється ураженим насадженням або ділянкам бур`янів.

2. Датчики вологості.

Такі пристрої – незамінні для сучасного сільського господарства. З їхньою допомогою доступно провести ефективну обробку грунту, попередньо визначивши потрібну глибину культивації.

3. Інфрачервоні сенсори.

Технологія цього типу покликана відслідковувати якість урожаю, готового до збору. До уваги беруться такі характеристики, як кількість цукру, вміст протеїну тощо. Ця опція дозволяє визначити стан продукту ще на початковому етапі – етапі його збору. А це, в свою чергу, допомагає створити відповідні умови для подальшого збереження та переробки продукції. Інфрачервоні сенсори користуються великою популярністю у прогресивних сільських господарствах, оскільки результат їхнього використання – підвищення прибутку, покращення кількості та якості врожаю.

Окрім згаданих вище технологічних напрацювань, ефективний засіб для вдалого ведення сільського господарства – це використання надійної техніки. Вашій увазі ми пропонуємо великий асортимент мінітракторів від перевірених японських, корейських, китайських та українських виробників. Ознайомитись з характеристиками продукції та купити мінітрактори доступно на нашому сайті в режимі онлайн. За потреби ви завжди можете зателефонувати за номерами гарячої лінії або відвідати представництва компанії «Трактор №1» й особисто поспілкуватись з нашими менеджерами.