Сільськогосподарська, комунальна та садова техніка сучасного виду – це компактні та функціональні машини, що дозволяють зекономити час та сили працівників й підвищити ефективність та якість їхньої роботи. Завдяки наявності широкого асортименту товарів та доступних цін на них стати власником мінітрактора віднедавна може кожен бажаючий господар. В цій статті хочемо нагадати про основні правила експлуатації та особливості сервісного обслуговування малогабаритної техніки.

Секрет довговічності техніки

На термін експлуатації мінітехніки значною мірою впливають умови, в яких здійснюється робота, та регулярність техоглядів.  Кожному оператору мінітрактора неодмінно слід брати до уваги інформацію, вказану в технічному паспорті, а саме:

-          термін, після якого повинно бути проведене сервісне обслуговування;

-          правильний вибір та дотримання відповідного режиму роботи;

-          правильний вибір навісного обладнання та налаштування параметрів під нього;

-          тип та характеристики палива та змащувальних рідин;

-          періодичність заміни мастила, охолоджувальної та гальмівної рідин та ін.

Ремонт на СТО чи вдома?

Все залежить від місця та складності поломки. За перших ознак несправності мінітрактора рекомендується відразу звертатись на станції техобслуговування, де майстри, що володіють досвідом та спеціалізованими знаннями, зможуть надати необхідну допомогу, усунути проблему або запобігти її появі.

Під час сервісного обслуговування на СТО можна буде відразу замінити несправні деталі на нові й оформити гарантію на них, отримати кваліфіковану консультацію, а також за потреби провести комплексне діагностування мінітрактора, його двигуна, гальмівної системи, електрики тощо.

Закордонні моделі мінітракторів, зокрема китайські, оснащені досить нескладними вузлами та механізмами, що дозволяє позбутись несправностей й за необхідності провести заміну деталі власноруч. Однак що стосується проведення серйозних ремонтних робіт, то тут без попереднього досвіду й знань тонкощів роботи вашого типу мінітрактора не обійтись. Бажання зекономити на сервісному обслуговуванні чи банальна відсутність СТО (що не є рідкістю у віддалених населених пунктах) може призвести до погіршення загального стану техніки чи навіть до повноцінного виведення її з ладу.   

Наша компанія «Трактор №1» пропонує вашій увазі не лише розширений каталог техніки від вітчизняних, японських, корейських та китайських брендів, а забезпечує кожного клієнта можливістю скористатись сервісним обслуговуванням впродовж всього терміну експлуатації придбаного у нас товару.

Купити мінітрактори на нашому сайті – справа кількох хвилин. Переконайтесь у цьому самі!