Початок нового сезону – це найкращий момент для проведення планового огляду свого мінітрактора та оновлення необхідних елементів.  Спеціалісти зазначають, що особливої уваги потребують шини. Якщо в зимовий період тиск повітря в шинах не знизили, то за умов мінусових температур шини можуть зазнавати пошкоджень й тріскатись. Будь-які пошкодження шин – загроза безпеці та якісній роботі мінітрактора. В цій статті ми розповімо більше про те, як слідкувати за станом шин й обирати нові.

Який тип протектора кращий?

Визначатись з комплектом нових шин для свого чотирьохколісного друга слід, зважаючи на те, для чого саме він використовується. Якщо мінітрактор виконуватиме роботу на м`якому грунті, то у цьому випадку шевронний протектор стане найбільш вдалим вибором. Якщо техніку будуть експлуатувати для обробки насаджень, зокрема прополювання, то варто надавати перевагу вузькоколійній гумі для шин. Мінітрактори для транспортування важких вантажів рекомендують «взувати» у шини з гладким протектором. А для техніки, що потребує вищої прохідності, існують  шини з глибоким шевронним малюнком та функцією самоочистки.

Критерії вибору шин

Обов`язково слід враховувати технічні особливості трактора. Для забезпечення хорошого щеплення з поверхнею та рівномірного розподілу навантаження для передньої та задньої осей повнопривідних мінітракторів обирають шини з шевронним малюнком. Завдяки протектору такого типу навіть при високих навантаженнях техніка плавно рухається та добре маневрує під час їзди. 

Задньопривідні мінітрактори потребують іншого підходу: для заднього мосту обирають широку шевронну гуму, а для переднього – більш вузькі шини. За рахунок цього трактор стає більш маневреним та легше пришвидшується.

Пропозиція компанії «Трактор №1»

Аби чотирьохколісний помічник не підвів вас у найвідповідальніший момент, слід обирати його з-поміж продукції тільки перевірених брендів. Вашій увазі на нашому сайті представлено широкий асортимент мінітракторів від відомих японських, корейських, китайських та українських торгових марок. Окрім великого вибору товарів та їхньої високої якості, перевагами співпраці з нами також стануть:

-          зручний інтерфейс сайту;

-          швидке оформлення замовлення;

-          швидка доставка по Україні;

-          якісне сервісне обслуговування;

-          кваліфікована консультація.

Ми переконані, що про рішення купити мінірактори саме в магазині компанії «Трактор №1» ви ні на мить не пошкодуєте!