Різноманіття мінітехніки на сучасному ринку включає у себе безліч моделей. Умовно спеціалісти поділяють їх на два класи: бензинові та дизельні. Який саме варіант краще підійде для виконання поставлених завдань – питання особистих вподобань власника. Однак в цій статті ми вирішили детальніше розглянути особливості мінітракторів, що працюють на дизельному та бензиновому паливі й підкреслити основні переваги кожного з них.

Бензинові мінітрактори

Одним з ключових плюсів мінітракторів з бензиновим двигуном вважають його тиху роботу. Порівняно з дизельними моделями, ця техніка забезпечує стабільну роботу за різних погодніх умов. Як в спеку, так і в холод ви не зіткнетесь з проблемами під час експлуатації бензинового мінітрактора. Крім цього, вони не потребують особливих умов зберігання та догляду, заводяться з легкістю.

До недоліків відносять те, що такі мінітрактори потребують значно більшої кількості вартісного пального, а сам агрегат не відзначається довговічністю через що деталі можуть швидко виходити з ладу.

Дизельні мінітрактори

Техніка, оснащена двигуном, що працює на дизельному паливі, відзначається високими показниками продуктивності. Вона є більш потужною, готова виконувати різнопланову роботу різного рівня складності, а також слугувати своїм господарям на користь впродовж дуже тривалого часу. Порівняно з бензиновим, дизельний двигун споживає набагато менше палива, що дає можливість зекономити.

Серед мінусів дизельних мінітракторів:

-        висока вартість техніки загалом та її технічного обслуговування;

-        складнощі під час роботи взимку при низькій температурі повітря;

-        висока гучність роботи мотора.

Який мінітрактор купити

Допомогти знайти правильну відповідь на це питання можуть кваліфіковані знавці мінітехінки. Раді запропонувати вам послуги консультантів магазину «Трактор №1». Під час відвідування наших представництв чи контакту з гарячою лінією магазину кожен клієнт має можливість отримати не лише детальну інформацію про товар та його виробника, а й корисну пораду, що допоможе зробити правильний вибір.

На сайті «Трактор №1» ви знайдете кращі зразки мінітракторів японського, корейського, китайського та українського виробництв. Зі свого боку ми гарантуємо високу якість та довговічність товарів, а також професійне сервісне обслуговування.