Для техніки, що буде використовуватись при обробці земельних ділянок, важливими критеріями вибору є не лише потужність, розмір, вага та вартість, а й наявність функції регулювання ширини колії. У більшості моделей сільськогосподарських тракторів ця опція відсутня й наявність фіксованої осі значно обмежує список можливих для виконання завдань та їхню ефективність.

В чому переваги регулювання колії?

Робота в межах сільського господарства передбачає обробку різних культур, кожна з яких потребує особливого підходу. До прикладу, ширина між рядками посадженої картоплі становить 700 мм, між рядками буряка – від 300 до 600 мм, рядки моркви знаходяться один від одного на відстані 300-400 мм. Саме тому мінітрактори, ширину колії яких можна підлаштувати в залежності від поставленого перед собою завдання, можуть ефективно використовуватись у багатьох напрямках, при цьому не шкодячи грунту та врожаю.

До того ж, регулювання ширини колії дозволяє зробити техніку більш стійкою й зменшити ризик перекидання при роботі на ділянках з нерівними поверхнями, крутими виступами чи підйомами тощо. Перед початком експлуатації слід лише встановити передній та задній мости трактора на максимальну ширину.

Отож, регулювання колії для сільськогосподарського мінітрактора – це дуже великий плюс. Завдяки цій функції мінітехніка може використовуватись для:

-          обробки грядок з різною шириною між рядками;

-          підгортання рядків;

-          здійснювання поливу грядок;

-          збору урожай;

-          транспортування вантажів навіть за несприятливих погодних умов;

-          надійного пересування по нерівних ділянках тощо.

Що ми пропонуємо?

Рекомендуємо вам звернути увагу на асортимент каталогів нашого магазину «Трактор №1». Тут ви зможете знайти все необхідне для власного сільського господарства. Окрім японських, корейських, китайських та українських мінітракторів, купити які ви можете всього за кілька кліків, ми можемо запропонувати вам широкий вибір навісного обладнання для вашого чотирьохколісного помічника, а також мототрактори, бензинові електростанції й інше. За детальною інформацією звертайтесь за номерами гарячої лінії магазину «Трактор №1» чи спілкуйтесь з нашими менеджерами в режимі онлайн-чату. Також запрошуємо вас відвідати наші представництва у Львові, Стрию, Луцьку, Мукачево, Івано-Франківську або Чернівцях!