Підготовка мінітехніки до весни

28 лют. 2022 23:14:32
Підготовка мінітехніки до весни

Весна вважається одним з найактивніших періодів сільськогосподарських та аграрних робіт. Техніку слід підготувати завчасно аби з приходом тепла вона була готова до ефективної експлуатації. В цій статті ми розповімо детальніше як це зробити.

Готувати техніку до весняних робіт потрібно ще взимку. Справність мінітрактора та його загальний стан навесні значною мірою залежить від того, в яких умовах він зберігався взимку. Далеко не всі аграрії використовують своїх чотирьохколісних помічників в холодну пору, через що консервують техніку в гаражах.

Проведення діагностики мінітрактора

Перевірка справності мінітрактора передбачає наступне:

-        Перевірку двигуна;

-        Заміна рідин;

-        Перевірка справності всіх вузлів;

-        Заміна деталей чи купівля додаткового обладнання (якщо у цьому є потреба).

Перш за все, мінітрактор слід ретельно оглянути на наявність візуально помітних дефектів. Варто пам’ятати, що волога негативно впливає на металічні елементи конструкції - спричиняє руйнування вузлів та появу ржавчини. Тож після тривалої консервації мінітрактора в гаражі слід перевірити чи всі функціональні деталі у справносу стані. Рекомендується замінити масло, гальмівну та охолоджуючу рідини, перевірити всі фільтри. Також важливо змастити вузли, перевірити силу натягу ременів.

Обов’язково потрібно переконатись у справності двигуна. Якщо, завівши мінітрактор, ви почули чи помітили якісь несправності у його роботі – звертайтесь до спеціалістів по допомогу.

«Сиптомами» несправності можуть бути:

-        Зниження потужності або різкі скачки показників;

-        Незвичний колір вихлопу;

-        Нестабільна робота двигуна.

Поповнення асортименту навісного обладнання залежатиме від запланованого на весну обсягу та типу робіт. В каталогах магазину «Трактор №1» представлено широкий асортимент навісного обладнання, яке разом з японськими, корейськими, китайськими та вітчизняними мінітракторами можна купити за доступними цінами.