Переваги мінітракторів DongFeng

28 лют. 2022 23:53:25
Переваги мінітракторів DongFeng

Велика кількість техніки, представленої на сучасному українському ринку, - це мінітрактори китайського концерну Dongfeng, відомого не лише в нашій країні та Азії, а й по всьому світу. Зважаючи на обсяги виробництва та якість товарів, цей виробник займає лідерські позиції серед компаній, що займаються тракторобудуванням.

В чому особливість мінітракторів DongFeng

Універсальні потужні машини – так характеризують мінітрактори DongFeng. Й саме цими рисами повинна володіти техніка для аграрних та сільськогосподарських робіт. Конструкція мінітракторів від цього виробника забезпечує високу маневреність, функціональність та довговічність експлуатації.

Техніка DongFeng прекрасно підходить як для великих аграрних компаній, так і невеликих господарств. Вона не потребує особливих умов для повноцінної роботи чи ремонту, вирізняється з-поміж інших моделей оптимальною витратою палива та рідин.   

Функціональність мінітракторів DongFeng розширенюються завдяки можливості використовувати різноманітне причіпне та навісне обладнання, широкого діапазону регулювання колії, високої вантажопідйомності та універсальної бортової гідравліки.

Машини DongFeng на практиці довели, що можуть обслуговувати ділянки, площа яких становить до 10 га. Окрім сільськогосподарських робіт, мінітрактори використовуються для транспортування вантажів, на будівництві та у комунальних господарствах. Цій техніці не страшні нерівні ділянки, вона здатна ефективно працювати навіть в умовах бездоріжжя.

Варто також зазначити, що мінітрактори DongFeng можуть використовуватись у будь-яку пору року. Для робіт за умов низьких температур використовують моделі з закритими кабінами, в яких оператор буде надійно захищений від вітру, дощу та холоду.

У регіони зі складними кліматичними умовами трактори постачаються з кабіною закритого типу, що забезпечує водію ефективний захист від вітру та дощу, а також повноцінний круговий огляд передньої та задньої сфери.

Виробник дбає не лише про забезпечення високих результатів роботи, а, в першу чергу, про зручність користувача. Комфортне розміщення рульової колонки та простий інтерфейс прикладового щитка робить роботу значно простішою та приємнішою.

Де купити мінітрактори в Україні

Пропонуємо вам ознайомитись з каталогами магазину «Трактор №1». Окрім мінітракторів DongFeng на нашому сайті ви знайдете техніку виробництва таких брендів:

-        Foton-Lovol;

-        Jinma;

-        Xingtai;

-        Solis;

-        Orion;

-        Shifeng та інших.

Все це представлено у нас за доступними цінами!