Мінітрактор від компанії JINMA – це продукція, що користується надзвичайно великим попитом як в межах українського, так і світового ринку. Причинами цьому є висока продуктивність та доступна ціна. В цій статті ми вирішили детальніше розглянути технічні характеристики та особливості мінітракторів цього бренду.

Про компанію

Китайська корпорація "Jiangsu Yueda Intelligent Agricultural Equipment" спеціалізується на виготовленні техніки сільськогосподарського напрямку під брендом Jinma. Ця торгова марка вважається однією з найбільш авторитетною з-поміж усіх інших представників Азії.

Політика компанії передбачає регулярний контроль якості виготовлених товарів, часте оновлення модельного ряду й слідування новим технологіям у сфері виготовлення мінітехніки. Через це Jinma визначається широким асортиментом унікальних моделей, здатних задовольнити потреби навіть найвибагливіших покупців. На сьогоднішній день бренд пропонує більше, ніж 60 мінітракторів покращеного типу потужністю 16-125 к.с..

Про переваги

Jinma – гарант безпечної, якісної та довговічної мінітехніки для сільського та комунального господарств. У модельному ряду представлені повно- і задньопривідні варіанти, комплектація яких передбачає наявність дуги безпеки, захисних козирків, кабіни з додатковим опаленням тощо. Базові моделі також оснащені системою блокування роботи заднього моста, гідропідсилювачем керма, валом відбору потужності й електронною панеллю.

Варто зазначити й те, що мінітрактори Jinma можна ефективно використовувати у поєднанні з навісним обладнанням. В асортименті додаткової комплектації:

-          плуги;

-          ротатори;

-          навантажувачі;

-          причіпи;

-          культиватори;

-          дроворуби;

-          щітки і т.п..

Кожна модель для роботи в межах сільського чи комунального господарства вирізняється зручністю та простотою в експлуатації й потребує мінімальних витрат пального навіть в умовах напруженої та довгої роботи.

Що ми пропонуємо?

Великий вибір сучасних мінітракторів високої якості, зручні умови оплати та доставки покупки, сервісне обслуговування й технічна підтримка в телефонному та онлайн-режимі – все це лише кілька пунктів зі списку переваг співпраці з нами. Рекомендуємо вам ознайомитись з каталогами нашого магазину «Трактор №1» й переконатись на власному досвіді, що купити мінітрактор у нас – це вигідна інвестиція у майбутнє!