Всім аграріям відомо, що мінітрактори – це універсальні помічники, які готові впоратись з завданнями будь-якої складності. В цій статті ми сфокусуємось на перевагах використання мінітракторів у комунальній сфері.

Прибирання тротуарних доріжок

Потреба в очистці тротуарів виникає кожного сезону. Восени та влітку доріжки для пішоходів слід прибирати від бруду та листя, а взимку та навесні – від снігу. Для ефективної роботи комунальники використовують мінітрактори. Завдяки своєму компактному розміру, хорошій маневреності в обмежених умовах та можливості використовувати допоміжне обладнання, зокрема, щітки різного розміру, вони чи не найкраще підходять для прибирання тротуарів.

Догляд за проїзною частиною

Взимку особлива увага приділяється очищенню доріг, оскільки снігові насипи можуть перешкоджати вільному пересуванню різних видів транспорту й створювати небезпечні умови для їзди. Для того, щоб очистити обочини проїзних частин від насипів снігу використовують мінітрактори з навісною лопатою чи відвалом. Для прибирання місць, де сніг втрамбувався під власною вагою, залучають мінітрактори з фронтальним погружчиком, який дозволяє не лише очистити поверхню від снігу та льоду, й зібрати все це та перемістити у причіп чи кузов вантажівки для вивозу.

Також мінітрактори стануть в нагоді для того, щоб розтопити сніг. В цьому випадку агрегат оснащують спеціальним обладнанням для посипання доріг сіллю. Після того, як сніг розтане, до роботи приступає техніка з лопатами та щітками. Надійне пересування по засніженим чи слизьким територіям забезпечують мінітрактори з повним приводом та блокувальним дифференціалом, завдяки чому техніка не буксує в снігу.

Де купити мінітрактори в Україні

Магазин «Трактор №1» - це місце, де можна знайти ідеальний варіант для своїх потреб та фінансових можливостей. В наших каталогах представлено техніку від таких торгових марок, як:

-        Dongfeng;

-        Foton-Lovol;

-        Orion;

-        Jinma;

-        Shifeng;

-        Xingtai;

-        Branson;

-        Chery-Zoomlion;

-        Булат та інших.

Кожен з цих виробників справедливо отримує позитивні відгуки від покупців по всьому світу. Якість навіть найдрібніших деталей, міцність кріплень, великий асортимеент, використання останніх технологічних розробок – все це лише декілька пунктів з довгого списку переваг продукції, представленої вашій увазі у нашому магазині.

Для отримання детальної інформації звертайтесь за номерами гарячої лінії «Трактор №1». Ми радо допоможемо вам з вибором чотирьохколісного помічника!