Існує стереотип, що китайські товари вирізняються низькою ціною і таким самим рівнем якості. Особливо це твердження стосується технічних приладів та мінітракторів зокрема. Хочемо зазначити, що яскравим представником-брендом, що сміливо порушує цей стереотип, є компанія Zoomlion. Попри те, що на українському ринку вона з`явилась не так давно, чимало вітчизняних аграрїів змогло додати товари від даної торгової марки до списку своїх фаворитів.

Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co. Ltd як бренд Chery з`явилась в Україні вперше у 2013 році. Асортимент продукції включав у себе техніку різного рівня й напрямків: будівельну, комунальну, для роботи на великих ділянках чи в маленьких приватних господарствах. Кожен з варіантів поєднував у собі високі стандарти безпечності, надійності та функціональності, що не залишилось непоміченим серед професіоналів та господарів. В цій статті детальніше розглянемо найбільш популярні моделі.

Які бувають мінітрактори Chery-Zomlion

Основна лінійка мінітехніки включає у себе важку техніку у вигляді повнопривідних тракторів з 3-4-х циліндровим дизелем водяного охолодження, потужність якого становить 24-50 к.с.. Для українських покупців асортимент Chery представлений тракторами серій RD, RF, RK у вигляді мінітракторів вагою від 1455 до 2335.

RD-244 B – модель мінітракторів Chery, представлена у двох варіантах: RD-244 R та RD-244 В. Даний варіант оснащений дизельним двигуном 24 к.с., механічною коробкою передач з опцією відмикання заднього мосту, рульовим керуванням з двохстороннім гідропідсилювачем та навіскою, вантажепідйомність якої становить 420 кг.

RF-244 B – моделі середнього рівня потужності. Наявність комфортною опалюваної кабіни дозволяє використання техніки навіть при низьких температурах.

RF-354 – приклад мінітракторів, що будуть корисними як у полі для виконання важких робіт, так і при обслуговуванні приватного чи комунального господарств. Потужність моделей цього класу становить 35 к.с.

Говорячи про техніку високої потужності, зайвим буде не згадати про RK-504 C. З-поміж всіх інших моделей ця вирізняється дуже високими характеристиками, зокрема:

-          потужністю двигуна 50 к.с.;

-          тяговим підсиленням 9кН;

-          реверс-редуктором;

-          задньою трьохточечною навіскою, вантажепідйомність якої становить 740 кг;

-          розбірними передніми та задніми колесами;

-          опалювальною кабіною з сучасною стереосистемою тощо.

Де купити мінітрактори в Україні

Радимо вам звернути увагу на асортимент, представлений в каталогах нашого онлайн-магазину «Трактор №1». Тут ви зможете знайти якісну та надійну техніку за доступними цінами. Також ми пропонуємо кваліфіковану консультацію та сервісне обслуговування.