Компанія Huanghai Jinma вирізняється з-поміж решти азіатських виробників багаторічним досвідом та високою якістю продукції. Вона користується популярністю по всьому світу й отримує позитивні відгуки навіть від найбільш прискіпливих користувачів.

Цей бренд був створений у 1959 році. За короткий час компанія Jinma змогла зайняти лідерську позицію на ринку мінітехніки й успішно утримує її до сьогоднішнього дня. Розробки Jinma відповідають найсучаснішим технологіям, спрямованим на покращення якості роботи у сільськогосподарській та комунальній сферах.

Технічні характеристики та особливості мінітракторів Jinma

Кожна модель трактора від цього виробника оснащена надійним двигуном вертикального типу, 3-циліндровим 4-тактним з прямим вприскуванням та водяним охолодженням. Залежно від типу моделі потужність двигуна може становити від 24 до 40 к.с., чого достатньо для ефективної обробки території площею 5-10 га. Для тракторів Jinma, як і для більшості техніки від китайських торгових марок, притаманною є висока стійкість та продуктивність.

Трактори Jinma також характеризуються:

-          блокувальним дифференціалом;

-          формулою коліс 4х4 або 4х2;

-          задовільним кліренсом;

-          стійкістю до несприятливих погодних умов;

-           широким спектром функцій;

-          можливістю використання у поєднанні з навісним обладнанням.

Де купити мінітрактори Jinma в Україні

Без зайвої скромності можемо стверджувати, що «Трактор №1» - одне з найкращих місць для покупки техніки для сільського, комунального чи власного господарства, оскільки ми пропонуємо великий вибір перевірених часом товарів, здатних прослужити вам на користь впродовж багатьох років. Окрім мінітехніки Jinma на сайті представлено товари інших відомих брендів, серед яких Dongfeng, Foton-Lovol, Chery-Zoomlion, Shifeng, Xingtai, Branson, Kioti, ХТЗ та багато інших.

За потреби сміливо звертайтесь за вказаними на сайті номерами гарячої лінії нашого магазину або відвідуйте наші представництва у Львові, Стрию, Луцьку, Мукачеві, Івано-Франківську та Чернівцях. Наші консультанти завжди з радістю нададуть вичерпну інформацію про товари й їхні особливості й допоможуть корисною порадою.

Бажаємо приємних покупок у «Трактор №1» й щиро сподіваємось на плідну й довготривалу співпрацю.