Dongfeng – так називається компанія, що входить у топ виробників сільськогосподарського обладнання. Історія бренду бере свій початок у місті Чанчжоу, яке знаходиться у південній провінції Чзянсу Китайської Народжної Республіки. Починаючи з 1960 року, торгова марка Dongfeng зробила крок в галузь тракторобудування, тим самим давши аграріям по всьому світу можливість використовувати у своїй діяльності якісну та надійну техніку. DF не втрачає своєї популярності й на сьогоднішній день. Зважаючи на це, ми вирішили розповісти вам, в чому саме полягає особливість продукції цього бренда та підкреслити його переваги.

Підхід до власної справи

Про відповідальний підхід виробника до своїх мінітракторів може свідчити те, що площа сучасного заводу Dongfeng наразі становить понад 360000 кв.м.. Більша частина цієї території відведена для приміщень промислового типу. Крім цього, компанія володіє низкою високотехнологічних дослідницьких та конструкторських центрів, де займаються розробкою нових моделей та удосконаленням вже випущених.

Мінітрактори DF та їхні плюси

Основна перевага мінітракторів Dongfeng – це висока функціональність у невеликих габаритах. Ця техніка ідеально підходить для виконання широкого спектру робіт у межах обмежного простору. Крім цього, користувачі позитивно відзначають наступні характеристики:

-        універсальність;

-        простота експлуатації та ремонту;

-        довговічність;

-        надійність;

-        якість систем, вузлів та агрегатів;

-        уніфікація запасних деталей з аналогами від виробника;

-        економічність.

Основний асортимент товарів складають мінітрактори з кабінами (DF 244, DF 304, DF 404 та інші) та без кабін (DF 240, DF 300 тощо).

Наша пропозиція

Ознайомитись з моделями тракторів від Dongfeng й на власні очі переконатись у якості та практичності техніки ви можете у відділеннях магазинів «Трактор №1» в одному з міст України. А якщо змоги відвідати представництво немає, то сміливо звертайтесь до наших консультантів. В режимі онлай чи по телефону вони нададуть вам вичерпну інформацію про товари та їхні характеристики, а також пояснять, як купити мінітрактор через сайт.