Багато господарів погодяться з думкою про те, що кращої техніки для роботи на городі й в межах присадибної ділянки, ніж мінітрактор, на сьогоднішній день не знайти. Порівняно з великими та громіздкими тракторами, які використовувались раніше, мінітрактори є набагато більш економним та зручним варіантом. В цій статті ми детальніше розповімо про переваги мінітехніки та головні критерії вибору чотирьохколісного помічника такого типу.

Про плюси мінітрактора та його технічні можливості

Невеликі за розміром трактори від сучасних виробників здатні виконувати багато різноманітних задач. Це особливо стає в нагоді під час виконання робіт у межах сільського господарства або на ділянці поряд з приватним будинком.

До списку завдань, доступних для виконання за допомогою мінітрактора, включають таке:

-          посадку урожаю;

-          збір урожаю;

-          обробку грунту;

-          косіння трави;

-          транспортування речей;

-          прибирання сміття тощо.

Більше розкрити потенціал мінітехніки дозволяє навісне обладнання. З його допомогою на перший погляд компактна та не дуже потужна машина стає багатофункціональним агрегатом.

Мінітрактор – це техніка, для якої знайдеться робота у будь-яку пору року. Без нього не обійтись в зимовий період. За допомогою мінітрактора набагато легше вдасться забезпечувати чистоту та безпеку на дорогах, розбиваючи лід, а також прибираючи сніг та очищуючи територію від інших опадів.

Мінітрактор – проста в експлуатації та зручна техніка. Нею з легкістю зможе керувати як досвідчений оператор, так і тракторист-початківець.

Що врахувати при покупці мінітрактора?

Перш, ніж остаточно визначитись з технікою, слід чітко знати, які функції вона буде виконувати в межах вашого господарства. Для роботи на невеликих ділянках достатньо буде машини потужністю близько 10-15 к.с.. Для експлуатації машини на городі та в межах присадибної ділянки рекомендується обирати мінітрактори, вага яких становить близько півтони.  

Також варто переконатись, що обрана вами модель має блокування коліс. Ця функція є особливо важливою за умов роботи в снігу чи багнюці. Додатково мінітрактор повинен бути оснащений необхідним кріпленням для навісного обладнання. Можливість змінювати колію також є важливою для того, щоб при роботі на полі фермер міг підлаштовувати техніку відповідно до типу рослин, які буде обробляти.

Радимо вам надавати перевагу лише перевіреним магазинам та виробникам довговічної та якісної техніки. Купити мінітрактори на сайті нашого онлайн-магазину «Трактор №1» - це справа кількох хвилин! За потреби покупці завжди можуть звернутись до наших консультантів й отримати детальну інформацію про товари, бренди, процес оформлення замовлення й доставки в режимі чату чи телефонної розмови. До того ж, кожен охочий має змогу особисто завітати в представництва нашого магазину в одному з міст України.