Культиватори для мінітракторів

31 жовт. 2021 12:55:25
Культиватори для мінітракторів

Кожен сучасний господар розуміє, що для обробки грунту після збору врожаю та його підготовки перед новою посадкою слід використовувати спеціальне навісне обладнання. Саме тому на сьогоднішній день культиватор являється незамінним елементом арсеналу будь-якого аграрія. Використання цього агрерату дозволяє в рази швидше та якісніше обробити землю й виконати заплановану роботу, не шкодячи при цьому власному здоров’ю.

Як використовується це навісне обладнання

Культиватор використовується для обробки земельних ділянок, а саме розрихлення землі. Особливо гострою потреба у цьому обладнанні постає восени, коли потрібно «розбудити» грунт й підготувати його до весняних робіт.

Такі культиватори можуть бути різних типів:

-        З механічним керуванням;

-        Та з гідравлічним керуванням.

Деякі моделі культиваторів мають власний двигун, що забезпечує роботу поворотних елементів конструкції. Сам агрегат кріпиться ззаду мінітрактора.

Вартість такого агрегата варіюється в залежності від його технічних особливостей та додаткових функцій, в які входить регулювання глибини та ширини обробки ділянки.

В чому переваги культиваторів

Це навісне обладнання використовується для роботи як на великих полях, так і в межах невеликого господарства.

Культиватори класифікують на:

-        Універсальні;

-        Міжрядкові;

-        Та для суцільної обробки.

Універсальні моделі та моделі для суцільної обробки чудово підходять для розрихлення грунту, тоді як міжрядкові – для посадки культур.

Одним з найголовніших плюсів використання культиваторів у роботі є те, що вони дозволяють обробити землю й якісно підготувати її до нового посівного сезону за короткий час. Крім цього, конструкція культиватора складається з надійних деталей, що вирізняються міцністю та стійкістю до корозії.

Де купити культиватори за доступною ціною в Україні

Ласкаво просимо до каталогів нашого магазину «Трактор №1». Вашій увазі ми пропонуємо великий асортимент культиваторів від перевірених часом брендів, що гарантує довговічність та якість продукції. Рекомендуємо також ознайомитись з асортиментом іншого навісного обладнання, оскільки кожна з представлених нами позиції здатна спростити та покращити ваш робочий процес.

А якщо ви тільки починаєте свій шлях в аграрний світ чи прагнете не лише оновити арсенал плугів, сіялок та культиваторів, а й придбати нового чотирьохколісного помічника – ми знаємо чим вам допомогти! Сучасні мінітрактори за доступними цінами, кваліфіковане сервісне обслуговування, а також зручні умови оплати та доставки – все це синоніми до шопінгу в «Трактор №1».