Виготовленням мінітракторів під назвою Kioti займається відома у всьому світі з 1947 року корейська компанія Daedong Industrial. Напочатку вона спеціалізувалась тільки на випуску двигунів внутрішнього згоряння, однак згодом, починаючи з 1968 року, на ринок почали з`являтись перші моделі мінітракторів. На сьогоднішній день мінітрактори Kioti – це фаворити серед аграріїв по всьому світу. Й далі в статті ми розповімо чому саме вони користуються такою великою популярністю.

Загальний огляд

Найбільш знакова перевага цих мінітракторів над іншими – це малі габарити. Техніка Kioti – дуже компактна, тож її можна використовувати на територіях з обмеженим простором, де повноцінним мінітракторам було б складно навіть розвернутись. Мінітрактори чудово підходять для робіт на невеликих будівельних майданчиках чи прибудинкових зонах.

Варто зазначити, що невеликі розмір цих мінітракторів ажніяк не применшують рівень їхньої потужності. Двигуна такої силової установки цілком достатньо для роботи в полі чи в промисловості. В модельному ряді Kioti знайдуться мінітрактори для різних умов та сфер діяльності. Слід вказати на те, що всі експортні моделі адаптовані до роботи в умовах місцевого клімату.

Основні технічні особливості

Головними рисами мінітехніки Kioti є:

-          дизельні двигуни класу Tier 3, що відповідають екологічним стандартам;

-          низька гучність при роботі;

-          економічна витрата палива;

-          наявність великого паливного баку, що забезпечує тривалу експлуатацію;

-          простий механізм управління мінітрактором;

-          понад 50 варіантів навісного обладнання;

-          добре захищена кабіна з дугами безпеки;

-          просте й доступне сервісне обслуговування;

-          наявність триточкових кріпильних пристроїв, що полегшують використання та заміну підвісного обладнання.

Переваги мінітракторів Kioti

Популярною у всьому світі техніку від цього виробника зробив широкий асортимент продукції, доступні ціни та висока функціональність. Використовувати такі мінітрактори в роботі з легкістю зможе як досвідчений оператор, так і новачок.

Знавці мінітехніки наголошують на тому, що особливо техніку Kioti вирізняє наступне:

-          мінімальний радіус розвороту (до 3.6 метра);

-          екологічні та економічні двигуни;

-          відмінна якість роботи двигуна навіть за низьких температур.

Де купити мінітрактори в Україні?

Без зайвої скромності можемо запевнити, що наш магазин «Трактор №1» є одним з найкращих та найбільш надійних місць для покупки аграрної техніки. В різноманітті асортименту товарів та їхній якості ви при бажанні можете пересвідчитись на власні очі, завітавши в наші представництва в одному з міст України. Також ми з радістю надамо вам консультацію в телефонному режимі або онлайн.