Мати власну ділянку землі, яку згодом можна використати як місце для побудови дачного будиночка чи вирощення різних культур, -  мрія багатьох як міських, так і сільських жителів. Догляд за власною територією потребує не лише достатньої кількості вільного часу, а й спеціалізованої техніки. Прекрасним помічником у виконанні робочих питань різної складності в межах невеликого за площею господарства українці вважають мінітрактор. Його потужності вистачає для того, щоб підготувати землю до посіву культур, зібрати урожай, прибрати ділянку від сміття або виконувати будівельні роботи.

Особливою популярністю мінітрактор користується у весняний період, адже він знаменується початком нового посадкового сезону. Обробляти земельні ділянки значно простіше й швидше, коли в арсеналі є невеликий за розміром, компактний та функціональний трактор. Оснастивши його навісним обладнанням, яке відповідало б головній меті вашої роботи, впоратись з підготовкою землі до посадки можна буде на високому рівні.

Способи використання мінітрактора

  1. Можна надавати власні послуги оператора мінітрактора. Знаючи специфіку та можливості своєї техніки, ви зможете не лише якісно обробити землю й допомогти з посадкою культур, а й попрактикуватись у керуванні цим чотирьохколісним агрегатом.
  2. Оскільки в весняну пору є великий попит на допоміжну техніку, можна розглянути варіант здачі мінітрактора в оренду. Якщо у вас особисто немає вільного часу для підробітку, варто розглянути варіант передачі свого помічника на певний проміжок час у інші руки. Так техніка принесе користь і іншим, й особисто вам.
  3. Якщо в вашому арсеналі є причіп, то мінітрактор можна використовувати й для вантажоперевезень. Оскільки далеко не кожен господар має свій транспорт або можливість використовувати його для перевезення грузів, ваша пропозиція може мати попит серед односельчан.
  4. В сільській місцевості, з її грунтовими дорогами й погіршенням їх стану після сильних дощів потужний повнопривідний мінітрактор може стати справжнім рятівником. Часто стається так, що машина грузне в болоті й без сторонньої допомоги не може виїхати з пастки. В таких випадках можна скористатись допомогою мінітрактора й відбуксувати транспортний засіб у більш сприятливе для їзди місце.

Пропозиція «Трактор №1»

Говорити про переваги мінітехніки недостатньо. Переконатись у них варто на особистому досвіді! Завітавши в одне з представництв нашого магазину, ви зможете оглянути продукцію всесвітньо визнаних японських, корейських, китайських та українських торгових марок. А якщо можливості відвідати представництво немає, купити мінітрактори можна й онлайн! Наші консультанти з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію й допоможуть з вибором.