Чим мінітрактор буде корисним восени

31 серп. 2021 19:13:25
Чим мінітрактор буде корисним восени

Мінітрактори – це техніка, без якої сучасним аграріям вже складно уявити собі комфортну та ефективну роботу на полі. Їх можна використовувати для різноманітної діяльності й у будь-яку пору року, проте саме восени потужні чотирьохколісні помічники як ніколи потрібні! В цій статті ми детальніше розкажемо про те, як саме використовують мінітехніку у осінню пору й яке навісне обладнання допоможе покращити та пришвидшити роботу на полі.

Збір урожаю

З середини серпня у господарів починається один з найбільш жарких робочих періодів, оскільки він пов’язаний зі збором врожаю. Ця діяльність потребує значних фізичних зусиль та часу. Тож щоб полегшити роботу на полі, аграрії використовують мінітрактори, оснащуючи їх допоміжним навісним обладнанням.

Картоплекопалка – приклад універсального спорядження. Цей агрегат підходить не лише для викопування картоплі, а й для збору моркви, буряків та інших культур. Картоплекопалки бувають різних видів: універсальні, транспортерні та вібраційні. Найбільш оптимальним за своєю ціною та функціональністю вважаються вібраційні моделі. Конструкція картоплекопалок такого типу включає у себе опорні коліщатка, грохотний механізм та спеціальні ножі – деталі для якісного збору картоплі й її очистки від землі.

Косилку обирають для заготовки кормів та покосу зернових культур. Роторна модель краще підходить для роботи на невеликих за площею ділянках, а сегментна – на територіях зі складним рельєфом.

Транспортування врожаю

Потужність та конструкція мінітрактора дозволяє використовувати його у якості транспорту для перевезення вантажу вагою до 3 тонн. За допомогою причепа транспортування викопанох картоплі, моркви, буряків, зерна, а також сміття після прибирання території й інших речей буде значно комфортнішим та швидшим.

Де купити мінітрактори в Україні

В магазині компанії «Трактор №1» представлено продукцію від таких торгових марок, як:

-        Chery – Zoomlion;

-        Dongfeng;

-        Foton – Lovol;

-        Orion;

-        Shifeng;

-        Jinma;

-        Kioti;

-        Branson й низки інших.

Мінітрактори від цих брендів знані по всьому світу завдяки своїй надійності та функціональності. Відтепер стати власником стильного та потужного мінітрактора можете й ви! За деталями стосовно товарів, способів оплати й покупки товарів, а також умов сервісного обслуговування звертайтесь у представництва «Трактор №1» або до консультантів в режимі онлайн-чату чи по телефону.