Чим мінітрактор відрізняється від мототрактора

27 серп. 2021 14:12:44
Чим мінітрактор відрізняється від мототрактора

Мінітрактор та мототрактор вважаються найбільш популярними у сільському господарстві агрегатами. Обидвох використовують для догляду за присадибною ділянкою, підготовкою грунту для посадки сільськогосподарських культур, збору урожаю, а також транспортування вантажів та прибирання території у осінню пору від листя, а взимку – від снігу тощо. В даній статті ми вирішили конкретніше розглянути відмінності між мінітрактором та мототрактором та визначити їхні основні переваги.

Технічні характеристики мінітрактора

Мінітрактор – це повноцінний чотирьохколісний помічник, готовий до навантажень різного рівня складності. Середній показник потужності техніки такого типу становить 40 к.с., чого цілком достатньо для якісної та ефективної роботи на території площею до 20 га.

Сучасний ринок представляє моделі мінітракторів з дизельними та бензиновими двигунами. Більш вигідними та популярними серед українських користувачів являються дизельні мінітрактори.

Для підвищення функціональності мінітрактора можна використати додаткове навісне або причіпне спорядження: плуг, роторну косу, причіп, картоплесаджалку чи картоплекопалку, граблі й багато іншого.

Особливості мототрактора

Цей агрегат – удосконалена версія мотоблока. За основу мототрактора нерідко використовують мотоблок, оснащуючи його додатковою навіскою. Ріжучий блок на мототракторах встановлюється спереду. Ця техніка уступає мінітракторам за габаритами та шириною скошування.

Мототрактор vs мінітрактор: основні відмінності

В першу чергу варто відзначити потужність двигуна. Максимальний показник у мототракторів може досягати 24 к.с., тоді як у мінітракторів – 50 к.с.. Наступна важлива відмінність – це кількість циліндрів. Моделі мототракторів мають 1 циліндр, а мінітрактори – від 2 до 4. Розрізняються ці агрегати й за типом приводу. Комплектація мототрактора передбачає привід на одну вісь з можливістю за потреби переробити її власноруч, тоді як більшість мінітракторів є повнопривідними.

Яку техніку обрати?

Перш, ніж остаточно визначитись з поповненням арсеналу сільськогосподарської техніки, ми рекомендуємо врахувати наступне:

-        розмір присадибної ділянки, города чи поля, на якому буде виконувати робота. Якщо площа переважає 10 га – краще обрати мінітрактор, якщо до 10 га – вистачить і мототрактора.

-        можливість своєчасно ремонтувати й обслуговувати техніку відповідним чином. Порівняно з мінітракторами, мототрактори є менш вимогливі до умов експлуатації та зберігання, рідше потребують ремонту й заміни деталей.

-        бюджет. За сприятливих фінансових можливостей краще надавати перевагу мінітрактору. Витративши більше коштів, ви  зможете отримати більш функціональний агрегат.

Обрати з-поміж великого асортименту й купити мінітрактори за доступними цінами можна онлайн на сайті нашого магазину «Трактор №1» або на місці в одному з наших представництв.