На сьогоднішній день мінітрактор – це багатофункціональний пристрій, що використовується у різних галузях. Його технічні характеристики дозволяють обробляти території до 10 га, виконувати будівельні роботи, прибирання, косіння, посів й збір урожаю, транспортування вантажів тощо. Конструкція всіх мінітракторів передбачає використання додаткового навісного обладнання, що розширює список можливих для виконання функцій.

Як і будь-яку іншу техніку, мінітрактори слід належним чином підготувати до зимового періоду. Якщо в період холодів мінітрактор не використовується, його розміщують в гаражі або ж на відкритій місцевості, при цьому накривши щільним водонепроникним матеріалом - брезентом. Якщо ж техніка буде активно експлуатуватись, то слід налаштувати її роботу відповідно до погодних умов.

Як доглядати за мінітрактором

Перше правило – залишити техніку в чистоті після останньої експлуатації. До прикладу, якщо після збору урожаю на поверхні мінітрактора залишився грунт, то краще всього позбутись його до початку холодів, адже за умов низьких температур бруд може закріпитись на агрегаті. А це в свою чергу перешкоджатиме справній роботі деталей й створить умови для появи корозії. Виготовлені з металу поверхні мінітрактора рекомендується обробляти спеціальним маслом, що захищатиме від морозу, вологи й інших несприятливих умов. Стосується це й навісного обладнання до мінітрактора. Його слід попередньо очистити, перевірити на наявність пошкоджень та різного роду поломок, а також обробити деталі маслом.

Досвідчені користувачі мінітехніки запевняють, що пізня осінь – найкращий час для проведення ремонтних робіт. В цей час порівняно з іншими періодами не буде великої потреби у техніці на роботі у полі чи в межах приватного господарства, тож можна приділити увагу виявленню можливих несправностей, викликаних в процесі роботи, та їхній ліквідації. В такому випадку з початком весни ваш мінітрактор буде в повній готовності ефективно працювати на повну силу!

Що потрібно зробити, аби техніка «перезимувала» без проблем

Кілька кроків, дотримання яких допоможе правильно підготувати мінітрактор до морозів:

1. Потрібно злити залишки моторного масла, відфільтрувати його й залити назад або ж наповнити редуктор новим маслом.

2. Очистити й просушити паливний бак або ж залишити його повністю наповненим для того, щоб на внутрішніх стінках не з`явилось корозії.

3. Від`єднати акумулятор й зберігати його в окремому теплому приміщенні, час від часу перевіряючи рівень зарядки й підтримувати його на максимальному рівні.

4. Почистити повітряний фільтр або замінити його на новий.

5. Очистити систему охолодження від води й добре просушити її.

Що ми пропонуємо

Довговічність техніки залежить від способу експлуатації та догляду за нею. Термін використання мінітрактора залежить також і від якості деталей та загальної конструкції пристрою. Магазин «Трактор №1» пропонує вам великий вибір товарів від перевірених виробників. На нашому сайті всього за кілька хвилин ви зможете купити мінітрактори, які стали б ідеальним доповненням вашого господарського арсеналу, зекономивши при цьому кошти та час.