Сезон сільськогосподарських робіт у самому розпалі, тож у працьовитих господарів багато часу йде на догляд за своєю земельною ділянкою. Для власників заміських будинків турбуватись про сад чи газон допоможе мінітрактор. Проте який саме варіант цієї техніки обрати?

У виконанні садівничих справ мінітрактор має безліч переваг. Перш за все – це зручність. Комфортне сидіння та нескладна технологія управління транспортом говорить сама за себе. Водію необхідно лише переконатись у справності свого «помічника», визначитись з параметрами стрижки газону та швидкістю і – вперед! З допомогою садового мінітрактора можна навіть створювати оригінальні газони, все залежить лише від віртуозності, вподобань водія та можливостей техніки, зокрема, невеликого радіусу розвороту.

Спеціалізовані мінітрактори для саду повинні володіти такими деталями:

- Великі колеса, які завдяки повному приводу здатні робити маневреність простим та легким;

- Зручне кермо;

- Наявність гідростатичної передачі;

- Наявність регулюючого крісла з підлокітниками;

- Наявність фар, що дають можливість працювати ввечері та за умов поганої видимості у похмуру погоду чи через туман;

- Інформаційна панель.

 

Перед тим, як купити мінітрактор для саду необхідно визначитись з типом та обсягом робіт, а також подумати над відповідним навісним або причіпним обладнанням, адже багатофункціональність садового трактора забезпечується саме завдяки йому. Зазвичай для робіт на дачі обирають транспортні візки, преси чи катки, щітки або різноманітні насадки для збору листя та трави. Причіпне обладнання зазвичай застосовують для транспортування невеликих грузів.

 

Здійснювати вибір садового мінітрактора необхідно, зважаючи на місцевість, на якій Вам доведеться працювати. Наприклад, на рівній ділянці зручним буде мінітрактор з автоматичною коробкою передач, оскільки ним простіше керувати. А для гористої поверхні можна обрати транспорт з механічною трансмісією.

 

Варто також враховувати потужність мінітрактора. Традиційно садові трактори мають 12-28 кінських сил. Чим потужнішим буде ваш «помічник», відповідно, тим швидше Ви зможете справитись з поставленою задачею. Проте слід не забувати, що від кількості кінських сил залежить і витрата палива.

Суперниками садових мінітракторів являються газонокосарки та райдери. Проте мінітрактору немає рівних, адже його переваги – це:

• Висока ефективність роботи;

• Багатофункціональність;

• Комфортні умови для водія;

• Компактний розмір;

• Простота обслуговування;

• Легкість управління;

• Мінімальні затрати сил та часу на експлуатацію.

 

На нашому сайті Ви можете ознайомитись з мінітракторами найвідоміших японських, корейських та китайських виробників. З бажанням дізнатись більш детальну інформацію про товари або задати питання звертайтесь до нас за номерами, вказаними на сайті у розділі «Контакти представництв» або на електронну пошту info@minitraktor.com.ua.