Мінітрактори – це вид сучасної техніки, яка спеціалізується на виконанні робіт різної важкості та спрямованості. Їхня конструкція включає у себе сукупність великої кількості механізмів та деталей.

Особливості конструкції

Основні частини мінітрактора – це:

-          Двигун;

-          Трансмісія;

-          Ходова частина;

-          Управляючі механізми;

-          Та навісне обладнання, яке розширює список виконуваних мінітрактором функцій.

Двигун являється основним джерелом енергії, що приводить техніку в дію та забезпечує її працездатність. Він розташовується в передній частині мінітрактора. Деякі новітні моделі мінітехніки оснащені поршневими двигунами системи внутрішнього згоряння.

Трансмісія виконує роль передачі механічної енергії на ведучі колеса та решту додаткових механізмів мінітрактора для здійснення робочого процесу та ефективного функціонування мінітрактора. Трансмісія забезпечує плавний рух техніки, співвідношення швидкості руху техніки з напрямом її руху.

Різновиди тракторів

Загалом трактори бувають гусеничні або колісні. Відмінність полягає у типі ходової частини. Кожен з різновидів трактора володіє і перевагами, і недоліками.

Колісні трактори оснащені пневматичними шинами, завдяки яким змягчуються поштовхи під час руху й завдяки чому можна збільшувати швидкість руху. В цьому є і свій недолік: зчеплення з грунтом є менш надійним, внаслідок чого рух по сирій чи ораній землі стає проблематичним. Для вирішення цих труднощів виготовляються мінітрактори, в яких передні колеса є ведучими. Гусеничні ж трактори вирізняються гарним зчепленням з грунтом й тиснуть на нього під час руху.

Найкращі бренди

В сучасному світі цінується функціональність у всіх речах. Не виключенням є і мінітрактори. Ця техніка удосконалюється з кожною моделлю, тож підібрати надійного помічника для виконання сільськогосподарських, комунальних чи аграрних робіт не стане проблемою.

Найбільш авторитетними виробниками мінітракторів вважаються такі компанії, як:

-          Chery-Zoomlion;

-          Dongfeng;

-          Foton-Lovol;

-          Jinma;

-          Shifeng;

-          Xingtai;

-          Kioti;

-          Branson;

-          Mitsubishi;

-          ХТЗ;

-          Булат та інші.

Наша пропозиція

В каталозі компанії «Трактор №1» у кожного охочого є можливість ознайомитись з продукцією цих брендів та купити мінітрактори в режимі онлайн! Зі свого боку ми гарантуємо вам:

-          Великий асортимент;

-          Якісні товари;

-          Доступні ціни;

-          Приємні акційні пропозиції;

-          Можливість обрати зручний для себе спосіб оплати;

-          Інформаційну підтримку;

-          Професійне консультування;

-          Сервісне обслуговування;

-          Та оперативну доставку.

Тож не гайте час дарма й на особистому досвіді переконайтесь про всі переваги сучасних моделей мінітракторів.