Мінітехніка вже давно стала незамінним помічником для працьовитих господарів та чудовою альтернативою звичній сільськогосподарській техніці. Маючи мінітрактор, будь-яка завдання, пов’язане з роботою на присадибній ділянці, буде виконане з максимальною ефективністю та мінімальними витратами часу.

Проте така техніка буде приносити користь впродовж тривалого часу тільки у тому випадку,якщо її експлуатують згідно правил та уважно слідкують за її станом. Інакше серйозні поломки призведуть до незапланованих витрат та простою машини, чого не хотілося б жодному господарю, зокрема у період активної праці на городі чи у саду.

З чого почати?

Перш за все, власнику нового мінітрактора необхідно розуміти, що навіть найвитриваліша техніка здатна вийти з ладу, якщо вона буде нещадно використовуватись та отримувати понаднормове навантаження. Тому перший крок – це детальне ознайомлення з рекомендаціями виробника та інструкцією по обслуговуванню обраного мінітрактора.

В паспорт кожної моделі виробники вказують інформацію з приводу того який режим роботи буде найоптимальнішим для цієї техніки; через який час після початку експлуатації необхідно проводити технічний огляд; параметри навісного обладнання, доступне для даного мінітрактора; вимоги до палива та мастил; з якою періодичністю ці мастила, охолоджуючі та тормозні рідини необхідно замінювати та ін.

 

Що категорично забороняється робити?

Для того, щоб навісне обладнання мінітехніки, її основні системи та деталі були у працюючому стані варто уникати таких дій:

1. Виконувати роботи, які не відповідають профільному призначенню машини.

2. Перезавантажувати техніку роботою понаднормово.

3. Здійснювати маневри при опущеному навісному обладнанні.

4. Здійснювати велике навантаження на холодний двигун.

5. Застосовувати паливо та мастила, які не є рекомендованими виробником.

 

Основні правила експлуатації мінітрактора

Працювати з мінітехнікою необхідно, дотримуючись таких пунктів:

1) Застосовувати мастила та паливо лише високої якості.

2) Здійснювати заміну на комплектуючі тільки відомих виробників.

3) Перед початком кожної експлуатації перевіряти деталі на наявність несправностей.

4) При завершенні робочого сезону проводити процедуру постановки на зимівлю.

Також необхідно регулярно проводити повний технічний огляд та вчасно замінювати повітряний фільтр та масло. При виявленні навіть невеликої неполадки необхідно терміново звертатись до майстрів для її якнайшвидшого усунення. Це допоможе уникнути більш серйозних проблем, які можуть призвести до капітального ремонту мінітрактора.

 

Чому варто здійснити покупку саме у нас?

«Трактор №1» пропонує вам не тільки ознайомитись з високоякісною технікою азіатського та українського виробництва, а й купити мінітрактор через інтернет. При покупці ви зможете отримати всю детальну інформацію щодо правильної експлуатації та обслуговування свого нового надбання та працювати з його допомогою ще більш продуктивно.