Кінець робіт у полі або в саду – не причина «консервувати» мінітрактор до настання наступного теплого сезону. Мінітехніка може стати чудовим помічником і взимку! Сучасні мінітрактори часто використовуються в комунальній сфері для прибирання від снігу доріг, тротуарів й невеликих за площею ділянок. За функціональністю й потужністю вони можуть позмагатись зі снігоприбиральними машинами професійного рівня. В цій статті ми розповімо більше про користь від мінітракторів в холодну пору.

«Зимові функції» мінітрактора

Як після появи першого сніга, так і в умовах сильних завалів завдяки мінітехніці простішими стане:

-          ретельне очищення ділянки від «свіжого» снігу;

-          прибирання натоптаного шару снігу;

-          очищення доріг від криги;

-          пересування снігових заметів;

-          перевезення снігу тощо.

У кожній з цих функцій основні переваги мінітракторів над габаритною технікою полягають у компактності, високому рівні маневрування та легкості управління. Крім цього, сучасна мінітехніка коштує помірно менше на відміну від спеціалізованих снігоприбиральних машин, що робить її більш доступною як для комунальників, так і власників приватного господарства.

Яке навісне обладнання потрібне для прибирання снігу

Для того, щоб успішно справлятись з широким спектром робіт взимку, слід подбати про наявність спеціального навісного обладнання. Асортимент допоміжних аксесуарів для мінітрактора включає у себе:

-          щітки для підмітання;

-          відвали;

-          ковші;

-          фронтальні навантажувачі;

-          роторні та шнекові снігоприбиральники;

-          розкидачі та багато іншого.

Відвал – навісна деталь, що встановлюється спереду мінітрактора. Її призначення – ефективне прибирання великих об`ємів снігу. Наявність широкої гумової вставки знизу відвалу допомагає глибоко відчищати дороги не лише від верхнього снігового шару, а й льоду.

Щітки розміщують позаду трактора й використовують для очищення опрацьованої ділянки від залишків снігу. Для прибирання проїзних частин використовують подвійні щітки що обертаються в усі сторони. Стандартні механічні щітки обертаються в один бік й здатні ефективно прибрати сніг на узбіччя.

Ковш знадобиться для перенесення снігової маси. Потреба в такому навісному обладнанні виникає тоді, коли просто змести сніг на обочину недостатньо.

Наша пропозиція

На сайті нашого онлайн-магазину «Трактор №1» кожен охочий зможе знайти для себе підходящий варіант техніки й купити мінітрактори за доступною ціною. За детальною інформацією та консультацією спеціалістів звертайтесь на гарячу лінію або пишіть на електронну скриньку. Ми завжди з радістю посприяємо вибору якісного чотирьохколісного помічника!