Як підібрати та налаштувати плуг для мінітрактора

28 лист. 2021 19:15:29
Як підібрати та налаштувати плуг для мінітрактора

З давніх часів плуг відігравав велику роль у веденні господарства. Не меншого значення він має й зараз, в період використання високотехнологічних агрегатів для роботи на землі. В цій статті ми детальніше розповімо про те який саме плуг підійде для мінітрактора й що варто врахувати при його виборі та налаштуванні.

Якою є функція плуга

Для підвищення родючості землі й створення більш сприятливих умов для росту польових культур проводять оранку. Під час оранки верхній шар грунту «освіжається» - перевертається так, щоб він він мав більше доступу до повітря, а також збагатився бактеріями та мікроорганізмами, необхідними для росту рослин. Спеціалісти зазначають, що оранка – це чудовий спосіб профілактики, адже завдяки їй боряться з грибками, личинками шкідників, а також залишками культур, висаджених у попередніх сезонах.

Підготовка плуга до роботи

Перш, ніж випускати чотирьохколісного друга з цим навісним обладнанням у поле, слід налаштувати всі деталі на рівній поверхні. Правильне закріплення плуга на мінітракторі – запорука ефективної роботи та її задовільних результатів. Варто зазначити, що налаштування плуга потрібно проводити відповідно до особливостей кожної моделі й інструкцій, наданих виробником.

Перш за все, мінітрактор потрібно розмістити на підвищенні, яке дорівнювало б бажаній глибині оранки. Після цього можна приступати до налаштування самого плуга.

Для цього знадобиться регульована зчіпка та розпірні болти на причіпному вузлі. Аби колеса не потрапляли на зораний грунт, перший корпус плуга потрібно виставити відповідно до внутрішньої поверхні колеса. Глибина самої оранки у багатокорпусних моделях може регулюватись за допомогою опорного колеса.

Повноцінне використання плуга можливе за правильного регулювання всіх лемешів – вони мають займати положення один за одним. Покращити зчеплення коліс з грунтом, його тягову силу, курсову стійкість та якість оранки загалом може використання обважнювачів та противаг.

В чому переваги плугів, представлених у «Трактор №1»

В асортименті товарів нашого магазину представлено моделі з такими характеристиками:

-        міцна та надійна конструкція;

-        легкість в експлуатації та налаштуванні;

-        діапазон ширини захвату корпусу плуга в межах 17-75 см;

-        висока якість всіх деталей;

-        доступні ціни.

Окрім навісного обладнання від кращих світових виробників, у нас ви також можете купити мінітрактор.

За детальною інформацією щодо товарів, оформлення замовлення чи доставки звертайтесь до наших консультантів. Ми радо надамо вам вичерпну відповідь на всі питання у по телефону чи у режимі онлайн-чату на сайті.