Продуктивність мінітрактора та ефективність його роботи залежить не тільки від того, в яких умовах він зберігається та експлуатується, а й від того, чи правильно були підібрані шини. В цій статті ми розповімо вам про критерії вибору шин для мінітрактора.

Якою має бути гума

Дуже важливо пам’ятати про те, що кожна модель техніки має свої особливості й надані виробником рекомендації до використання. Саме тому перед підбором шин та покупкою нової гуми слід уважно ознайомитись з інструкцією до вашого чотирьохколісного помічника й при виборі опиратись на вказані там характеристики придатної гуми.

Загалом до основних критерій відносять:

  1. Ширину протектора. Це впливатиме на те, як швидко зможе рухатись мінітрактор по вологій землі і чи буде він буксувати. Для робіт у період ранньої весни рекомендується обирати шини з широким протектором.
  2. Вантажопідйомність техніки. Мінітраткори – це досить компактна та прохідна техніка. Однак якщо мінітрактор оснащений ковшем, навісним чи фронтальним навантажувачем чи іншим допоміжним обладнанням, то слід переконатись у міцності шин і їхній здатності витримати вагу техніки.
  3. Візерунок протектора. При покупці нових шин слід зважати на тип малюнку, оскільки зимові та літні варіанти розрізняються між собою. Що стосується маркування, то для мінітракторів найчастіше обирають шини типу R16 та R14.

Де купити мінітрактори високої якості в Україні

Каталоги нашого онлайн-магазину «Трактор №1» відкриті для всіх охочих стати власником надійного та продуктивного чотирьохколісного помічника. Вашій увазі ми пропонуємо мінітрактори від таких брендів, як Dongfeng, Foton-Lovol, Orion, Jinma, Shifeng, Xingtai, Булат, Shifeng та Chery-Zoomlion. Техніка від цих торгових марок помітно виділяється на загальному ринку завдяки якісним кріпленням та елементам конструкцій, ефективності та зручності.

Шопінг в «Трактор №1» - це можливість не лише ознайомитись з описом та фотографіями товару, а й можливість за потреби особисто завітати у представництво компанії та на власні очі переконатись у тому, що обраний мінітрактор відповідає вказаним на сайті характеристикам. Наші представництва є у Львові, Луцьку, Стрию, Мукачево, Івано-Франківську та Чернівцях й ми з радістю чекаємо на вас. А якщо хочете отримати консультацію в телефонному режимі – телефонуйте за вказаними на сайті номерами гарячої лінії.