Лінійка тракторів Farm Lead включає у себе широкий асортимент професійних мінітракторів, розроблених компанією DEUTZ-FAHR MACHINERY CO. LTD., що здобула всесвітнє визнання як один з кращих виробників сільськогосподарських агрегатів.

Всі моделі Farm Lead мають спільні риси, а саме:

-        вони виготовлені з надійних матеріалів;

-        загальна конструкція вирізняється надзвичайною міцністю;

-        потужність двигунів може складати до 120 кінських сил;

-        навісний механізм забезпечує високу вантажопідйомність;

-        продумана до деталей кабіна оператора.

З моменту появи на вітчизняному ринку мінітракторів з перерахованими вище характеристиками, перед українськими аграріями з’явилась чудова можливість спростити та оптимізувати свій робочий процес.

Технічні особливості

Продукція Farm Lead – це техніка, що може стати в нагоді не лише на полі під час посівного сезону, а й під час догляду за присадибною ділянкою, а також виконання комунальних чи будівельних робіт.

Шестициліндровий двигун, яким оснащені мінітрактори від Farm Lead, забезпечує потужність до 120 к.с.. Моделі такого типу мають повний привід і опцію блокування заднього дифференціалу. Високоякісна коробка передач дозволяє використовувати 16 швидкостей для їзди вперед та 8 швидкостей для їзди назад.

Універсальності мінітрактора Farm Lead надають й наступні характеристики:

-        двошвидкісний вал відбору потужності зі швидкостями 540 та 1000 обертів на хвилину;

-        дводискове зчеплення;

-        триточкова навіска;

-        та гідровихід на 6 коннекторів.

Все це гарантує можливість використання практично будь-якого навісного чи причіпного обладнання, що, в свою чергу, розширює спектр функцій агрегата.

Переваги Farm Lead мінітракторів 

Більш приємною та комфортною роботу на мінітракторі робить стильна кабіна оператора. Інтуїтивно зрозуміла приборна панель мінімізує труднощі під час ознайомлення з функціоналом техніки та полегшує експлуатацію мінітрактора. Завдяки системі клімат-контролю, що допомагає оптимізувати температура всередині кабіни, оператор зможе почуватись комфортно як під час роботи в спеку, так і в період сильних зимових морозів. Особливої уваги заслуговує й система фільтрації, а також крісло водія, яке можна підлаштувати відповідно до особистих потреб, сонцезахисні піддашки, можливість використовувати зарядку для власних гаджетів та прикурювач.     

Купити мінітрактори за доступними цінами можна на сайті онлайн-магазину «Трактор №1». В наших каталогах ви зможете знайти високоякісну техніку від японських, корейських, китайських та українських брендів. Оформлення замовлення займе лише кілька хвилин вашого часу, а процес експлуатації обраного у нас чотирьохколісного помічника триватиме не один рік!