Від коня з лопатою до тракторів і легкої аграрної техніки - саме так коротко можна описати розвиток сільськогосподарської промисловості. Якщо раніше під час польових робіт цілі родини були зайняті посівом, доглядом і збором врожаю, то зараз ручна робота залишилася тільки на маленьких особистих городах, а на фермах місце коня та армії лопат займає один трактор. Але трактори габаритні, часто вже не практичні та дуже витратні машини, тому їх впевнено витісняють міні та мототрактори.

У виставковому центрі Трактор №1 представлений широкий вибір мото та міні-тракторів. Перед тим як зробити вибір на користь того чи іншого виду техніки радимо вам звернути увагу на особливості кожного з них. У цьому розділі розглянемо мототрактори.

Конструкція мототрактора

Основою будь-якого мототрактора є мотоблок. Мотоблок У свою чергу є освітленим мотором на 2-х колесах зі встановленою КПП. Встановивши мотоблочний двигун в легкий тракторний каркас, ми отримуємо зручний мототрактор. Для підвищення продуктивності та комфорту, в каркас встановлюють крісло, кермо та інші допоміжні деталі. В кінцевому результаті виходить агрегат дуже схожий на міні-трактор.

Відмінність між міні та мототрактором:

* Розташування мотора. У мототракторі мотор знаходиться під пасажирським сидінням, в мінітракторі - під місцем водія.

* Розташування ріжучого блоку. Мінітрактор - посередині, мототрактор - спереду.

* Використання. Мототрактори ідеальні для роботи на нерівних поверхнях і малих площах. Вони маневрені та зручні, завдяки своїм невеликим розмірам. Мінітрактори, звичайно, компактніші великої аграрної техніки, але більш доречні на великих відкритих територіях.

Трактор №1 пропонуємо купити мототрактори Булат китайського виробництва. Лінійка техніки від цього бренду розроблена з урахуванням особливостей центрально-європейського клімату і ґрунту, тому Булат справляються з будь-яким завданням якісно і швидко.