SHIFENG

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

5 одиниця(s)

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

5 одиниця(s)

Shandong Shifeng (Group) Co., Ltd. - Це спеціалізований виробник дизельних двигунів, тракторів і легких вантажівок. За 23 роки свого існування Shandong Shifeng змогла піднятися на рівень таких азіатських виробників як Джинма, Донгфенг і Бренсон. Дійсно, трактори Shifeng нічим не поступаються своїм конкурентам і продовжують доводити свою перевагу. На даний момент Shifeng Group володіє 11-ма великими дилерськими центрами по всьому світу, займається експортом своєї продукції в США, Африку і Південно-Східну Азію.

Отримання такого контролю над ринком сільськогосподарської техніки є результатом професійної роботи 31-ої тисячі співробітників з 9-ти заводів. Не кожен виробник може похвалитися власним науково-дослідним центром, що займаються розробкою нових запатентованих технологій і конструкцій Shifeng. Крім легких міні тракторів Shifeng виробляє:

* триколісні сільськогосподарські вантажівки

* чотириколісні вантажівки

* трактори

* дизельні двигуни

* шини для вантажних автомобілів

30 нагород отримані за внесок в розвиток легкої, промислової та аграрної техніки підтверджуються наявністю міжнародних сертифікатів якості, в тому числі та ISO900. Відмінною рисою побудови бізнесу Shifeng є повна відкритість до співпраці з перспективними інженерами і конструкторами. Регулярно компанія проводить конкурси та набори кращих фахівців у свої ряди.

Трактор №1 з величезним задоволенням співпрацюємо з даними виробником, і радимо вам купити трактори Shifeng за конкурентною ціною, для проведення сільськогосподарських і комунальних робіт.