MITSUBISHI

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(s)

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(s)

Серед азіатських компаній варто відзначити марку Mitsubishi, оскільки якість японської техніки серйозно виділяється на світовому ринку незалежно від її призначення, будь то літак, автомобіль або трактор. Продукція холдингу Mitsubishi Motors наочне тому підтвердження.

Не дивлячись на офіційне відкриття підрозділу Motors Corporation в 1970-му році, початком історії марки Mitsubishi є заснування компанії 1870-му Tsukumo Shokai Shipping Co. За 140 років існування невелике суднобудівне підприємство перетворилося в потужний концерн, який спеціалізується на випуску транспортної та спеціалізованої техніки. Тепер трилистий логотип цієї компанії можна зустріти на всіх континентах і в усіх країнах світу.

Ми, не могли обійти стороною трактори Mitsubishi, які поєднали в собі кращі показники якості, зручності, мульти функціональності та надійності. Офіційним виробництвом тракторної техніки під цією маркою займається підрозділ Mitsubishi Agricultural Machinery CO., LTD, яке утворилося в результаті злиття двох компаній:

* Mitsubishi Machinery - підрозділи концерну Mitsubishi.

* Satoh - японського виробника аграрної техніки.

Завдяки поєднанню масштабних виробничих можливостей Mitsubishi та широких знань в конструюванні сільськогосподарських машин Satoh, на світ з'явилася лінійка тракторів зі світовим ім'ям. Тепер тракторами Mitsubishi користуються усі - починаючи від іменитих американських фахівців Cub Cadet і International Harvester і закінчуючи невеликими підприємствами з Африки.

Трактор №1 пропонуємо купити трактори Mitsubishi, які підходять для виконання комунальних, дорожньо-будівельних, сільськогосподарських завдань.