KIOTI

Накопичений, з 1947-го року заснування, досвід і широкі технічні ресурси корейської компанії Daedong Industrial Co., LTD. був реалізований у вигляді сучасних тракторів під брендом KIOTI. Цю азіатську торгову марку можна сміливо назвати міжнародною компанією, яка завоювала статус однієї з найбільш швидко розвиваються та успішних на сучасному світовому ринку тракторної техніки.
На даний момент існує 4 основні підрозділи компанії:

* Корея - Daedong Industrial Co, Ltd

* Китай - Daedong China

* США - DAEDONG USA

* Європа - Daedong KIOTI Europe

Загальна кількість дилерів KIOTI по всьому світу складає більше 800-ста підприємств.

"Run ahead of the pack - Бігти попереду зграї" - це головний девіз компанії, який наочно відображає реалізоване прагнення бути кращими. KIOTI не просто знаходяться попереду багатьох виробників, але і впевнено обігнали такі всесвітньо відомі бренди як John Deere та New Holland. Американські бренди Landini, Bobcat і McCormick використовують базову конструкцію KIOTI в якості основи для власного виробництва.

Ліцензійна угода Daedong Industrial з концернами Ford, Kubota і Kanzaki поєднало в мінітракторах KIOTI японські інноваційні технології, американську практичність і італійську витонченість (клапани та насоси, які використовуються в цих тракторах, виробляються в Італії).
Наявність безлічі сертифікатів відповідності якості, серед яких ISO 9001, ISO 14001, OHSAS і нагороди від Golden Tower Industrial Honor, документально підтверджують надійність та найвищу якість техніки даного бренду.

Тепер продукція від Daedong Industrial доступна і в Україні - Трактор №1 реалізували можливість купити міні-трактори KIOTI за доступними цінами.