Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(s)

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(s)

Ми, Трактор №1 спеціалізуємося на дистрибуції тракторів азіатського виробництва, тому що китайські та корейські трактори зарекомендували себе як багатофункціональні зручні та дешеві машини. При цьому хочемо звернути вашу увагу на кращий приклад української техніки - трактори ХТЗ, характеристики і якість яких не поступається закордонним аналогам.

З 1931-го року Харківський тракторний завод завоював статус підприємства стратегічного об'єкта, внесок якого в розвиток вітчизняної економіки складно переоцінити. Не дивлячись на заповнення українського ринку закордонною технікою, трактори ХТЗ залишаються в топі продажів. Розробка конструкції та широких функціональних можливостей харківських тракторів відбувається з урахуванням нашого клімату, рельєфу та особливостей ґрунту. Оскільки повний виробничий процес здійснюється на території нашої країни, з вартості тракторів ХТЗ виключені витрати на транспортування і митні податки.

Варто відзначити, що якість, яка відповідає всім європейським стандартам, українських ХТЗ оцінили в 30-ти країнах Європи, Азії, Латинської Америки та Африки. Виходячи зі спостережень за сучасним розвитком даної компанії, ми зрозуміли, що це тільки початок. За кілька останніх років Харківський Тракторний Завод суттєво підвищив темпи виробництва і відсоток експорту, що свідчить про надійність і якісність кожної випущеної одиниці техніки.

Зверніть увагу на різноманітність випуску ХТЗ-ом машин:

* Важка спеціалізована техніка

* Колісні трактори

* Гусеничні трактори

* Міні-трактори

* Промислова техніка

*Будівельна техніка

Трактор №1 пропонуємо купити трактори ХТЗ українського виробництва, оскільки саме цей вітчизняний виробник найкраще розуміє, що потрібно сучасному українському аграрію.