FOTON-LOVOL

Заснування компанії Foton Lovol стало проривом у розвитку азіатського машинобудування. Не дивлячись на досить молодий вік, концерн Foton Lovol International Heavy Industry за 10 років свого існування встиг завоювати лідируючі позиції з продажу різного типу спецтехніки та сільськогосподарських машин не тільки у себе на батьківщині, в Китаї, але і по всьому світу. Німеччина, Канада, США і ще 116 країн з усього світу визнали техніку Foton Lovol самою надійною та безпечною в порівнянні з іншими виробниками. Таку довіру і визнання бренду засновники компанії отримали завдяки розумній будові внутрішнього менеджменту, впровадження інноваційних ідей та технологій у виробництво.

На даний момент Foton Lovol International Heavy Industry є об'єднаною групою як азіатських, так і європейських компаній: Eaton, Motorola, Daimler, Visteon, Bosch, Cummins Engine Co., Lotus, AVL і Visteon. Стратегія розвитку концерну свідчить про те, що керівництво Foton Lovol не збирається зупинятися на досягнутому і продовжує укладати взаємовигідні контракти, які позитивно відображаються на кінцевій якості техніки. Це підтверджує наявність сертифікатів якості міжнародного значення:

* ISO14001
* ISO 9001
* GOST
* EPA
* EC

Трактор №1 пропонуємо купити мінітрактори Foton Lovol в Україні. Наша мета - це розвиток українського сільськогосподарського бізнесу, що неможливо реалізувати без високоякісної техніки. Насичення вітчизняного ринку багатофункціональними, економічними і безпечними машинами - це пріоритетний вектор нашої роботи, який приніс нам звання найбільшого виставкового центру з продажу малогабаритної техніки в Україні.