Купити мінітрактори Львів, Стрий, Ужгород, Луцьк

Спостерігаючи за тенденціями розвитку сучасної аграрної промисловості, ми помітили як мала сільськогосподарська техніка, впевнено витісняє важкі машини. Особливу увагу варто приділити мінітракторам, які прийшли на заміну застарілим моделям великих тракторів і впевнено займають перші позиції на ринку. Їх переваги очевидні. Завдяки зручним габаритам і продуманій конструкції трактори класу міні, економічно вигідні, оскільки вживають невелику кількість палива і вимагають мінімум догляду. Такі трактори добре показали себе в роботі на відкритому ґрунті, завдяки низькій масі, в порівнянні з великою технікою, вони забезпечують низьку усадку ґрунту. Міні-трактори підходять як для великих ферм промислового масштабу, так і для використання на власному городі або в саду.

Трактор №1 пропонуємо купити мінітрактори азіатського виробництва (Китай, Корея) від брендів Донгфенг (Dongfeng), Бренсон (Branson), Джинма (Jinma) та інші. Ці виробники заявили себе як найкращі розробники сільськогосподарських мінітракторів, які відповідають сучасним вимогам і стандартам.

Ми відкриті для співпраці з підприємцями, аграріями та фермерами зі Львова, Тернополя, Хмельницька та інших регіонів України. Наш асортимент малої аграрної техніки задовольнить вимоги оптових покупців, дилерів та роздрібних замовників, а вигідні та зручні умови, які ми пропонуємо нашим покупцям зробили нашу компанію лідером українського ринку аграрної техніки.

Співпраця з нами гарантує вам:

  • Забезпечення сучасними моделями мінітракторів
  • Надання запчастин і додаткового устаткування
  • Якісна технічне обслуговування
  • Вигідні умови підтримки на гарантійних термінах експлуатації кожної одиниці техніки
  • Професійні консультації