JINMA

Jinma мінітрактор

За кілька останніх десятиліть спостерігається стрімке наповнення світового ринку азіатськими міні тракторами. З появою нових марок конкуренція стає все жорсткішою, а вибір все більшим, що позитивно впливає на якість техніки, адже кожна компанія бореться за статус №1 в світі. Серед багатьох брендів китайського і корейського походження яскраво виділяється компанія Huanghai Jinma. У порівнянні з новинками підприємство Jinma відрізняється багаторічним досвідом і еталонною якістю, на яку рівняються інші виробники.

З 1959-го року заснування і по сьогодні, Huanghai Jinma утримує лідерські позиції і підтримує статус інноваційного виробника. Завдяки постійному моніторингу ринку і розробці нових технологій, мінітракторам Jinma довіряють аграрії з 50-ти країн світу.
Розробка техніки під реалії слов'янського ринку з урахуванням особливостей місцевого клімату і грунту, роблять представлені в нашому виставковому центрі моделі міні-тракторів Jinma, одними з найпрактичніших, найзручніших і активно використовуваних в українському сільському господарстві та садівництві. Наші моделі прекрасно показали себе в роботі:

* На сухому і горбистому грунті;

* На овочевих фермах, в садах і невеликих городах;

* В якості тягової техніки;

* В якості перевізника вантажів на невеликі дистанції.

Ще одним важливим фактором, який виступає на користь вибору тракторів від даного бренду, служить повна їх відповідність до екологічних норм безпеки і міжнародних стандартів якості, в тому числі ISO 9001.
Ми, Трактор №1 пропонуємо купити мінітрактор Jinma, який стане для вас першим незамінним помічником у розвитку українського аграрного бізнесу і вітчизняного сільського господарства.